^

iClip Lyrics znajdzie teksty piosenek, DesktopLyrics je wyświetli

Przemysław Marczyński

16 lutego 2009

iClipLyricslogo.png

Dziś drobna aplikacja, która pozwoli nam na znalezienie tekstów piosenek z naszej biblioteki iTunes. Jeśli jesteście fanami swoich kapel, ten program zapewne się Wam nie przyda, bo znacie na pamięć każde słowo wyśpiewane przez wokalistę. Może jednak czasem wpadnie wam w ucho jakiś utwór, którego słowa chcielibyście poznać, a trudno jest je wyłuskać podczas gromów gitary i bębnów. Tutaj pomocny będzie prosty program iClip Lyrics.

iClip Lyrics.png

Aplikacja pozwoli odnaleźć w sieci słowa odtwarzanego utworu w iTunes i dodać go do informacji o utworze. Wystarczy włączyć ulubioną piosenkę, a tekst piosenki znajdzie się w oknie programu. Mały program, a cieszy. Mniej cieszy fakt, że polscy artyści mogą zapomnieć o znalezieniu ich przez iClips Lyrisc.

Do uzupełnienia powyższego programu dodam inną malutką produkcję. DesktopLyrics, który wyświetli nam wszystkie teksty piosenek wprost na biurku naszego komputera.

screenshot_1.png

Szybki kurs śpiewu na maku? Czemu nie 😉 Wszystkie programy są darmowe.

Witryna programu iClips Lyrics – http://www.icliplyrics.altervista.org/en/

Witryna programu DesktopLyrics – http://www.corecode.at/desktoplyrics/index.html

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy