^

Mac Switch Bundle przedłużony i coś jeszcze o SmileOnMyMac

Przemysław Marczyński

2 lutego 2009

  

O tej paczce już wspominałem na łamach MM. Warto jednak odnotować, że okres przez jaki ten zestaw aplikacji będzie dostępny przedłużono do 31 marca. Paczka jest skierowana szczególnie dla nowych użytkowników Maków. W moim odczuciu, nie chodzi tylko o fakt, że oferta zahacza o programy, które są świetnym wprowadzeniem do świata Mac OS X.

Duża część z tych programów może się już znajdować w zbiorach starszych Makowców, bo powyższe produkty mogliśmy znaleźć w innych zestawach sprzedawanych grupowo programów.

Informacja dzięki czujności Piotra Chylińskiego.

Ja dodam od siebie, że firma SmileOnMyMac, który jest współtwórcą tej paczki ma w swoim sklepie inną ofertę skupiającą swoje aplikacje – Productivity Suit. Cena zestawu wynosi 129 dolarów (zamiast 236 dolarów). Znajdziemy tutaj wszystkie aplikacje tego producenta. Doskonały PDFpenPro do edycji plików PDF, DiscLabel do drukowania okładek płyt CD/DVD, program do wysyłania faksów PageSeder, TextExpander wspierający szybkie pisanie oraz BrowseBack czyli historia przeglądanych witryn inaczej. Wygląda to bardzo ciekawie, szczególnie, że sam PDFpenPro kosztuje 99,95 dolarów, a ten program wart jest swojej ceny.

Adres sklepu z Productivity Suit – http://www.smileonmymac.com/suite/

Przypominam też o kończącej się dzisiaj akcji rozdawania programu ForkLift. Wystarczy tylko oddać tutaj swój komentarz. Warto spróbować szczęścia.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy