^

Rozwiązanie konkursu na drugie urodziny MM

Przemysław Marczyński

3 lutego 2009

wyniki_konkurs.png

Tak jak obiecywałem, dziś przedstawię wyniki losowania trzech licencji na program ForkLift. Za chwilkę trójka szczęśliwych będzie mogła obściskiwać swój nowy wózek widłowy. Wierzę, że bez tej aplikacji już nie będziecie mogli poruszać się wśród plików w Mac OS X. Mam dla Was dodatkową nagrodę. Ta niespodzianka będzie do czytania.

Standardowo nagrody zostały wylosowane przy udziale witryny www.random.org. Oto lista nowych posiadaczy programu ForkLift.

1. Aleksandra Biolik

2. Saktura

3. Deq

Inaczejnizwraju.png

Dodatkowa niespodzianka to książka Bartosza Skowronka. Prowadzi on swoją stronę blog.fotogenia.info. Jeśli jej nie odwiedzacie, to czas zacząć. W moim odczuciu to kultowa witryna dla społeczności Makowej. Bartek zebrał w tym e-booku zapiski z 3 lat prowadzenia swojej strony. Interesujące teksty i ciekawe spostrzeżenia otaczającej nas rzeczywistości z jabłkiem w tle. Polecam zobaczyć, co sam autor pisze o swojej książce. Dziś jeden egzemplarz od MM powędruje do:

Rudhy

Wszystkich zwycięzców proszę o kontakt e-mail. Do wygenerowania licencji na ForkLift potrzebny będzie e-mail oraz imię i nazwisko. Proszę umieścić je w treści wiadomości.

Dziękuję za miłe słowa i podgrzewanie do dalszej pracy. Wiem, że mile widzielibyście częstsze wpisy na MM. Jednak pewnych spraw nie da się przeskoczyć. Jak wiadomo „doba ma 24 godziny” (cytat zamierzony). Z prowadzenia strony nie da się wyżyć, przynajmniej ja nie daje rady, a nawet nie mam takich zamierzeń. MM ma być przede wszystkim realizacją tego co lubię robić. Poświęcam temu większość wolnego czasu, a widać, że nie ma go zbyt wiele.

Nie czas jednak na tłumaczenia i wzdychania, że mogłoby być inaczej. Mój Mac działa i nic nie zapowiada, że miałby przestać. Mam tylko nadzieję, że częściej będę mógł Was raczyć takimi prezentami. I tutaj ponownie podziękowania dla Twórców program ForkLift. Panowie z Binarynights to nie dość, że świetni programiści to na dodatek wspaniali ludzie, którzy bez mrugnięcia oka pomogą w organizacji przyjęcia urodzinowego 😉 Kontakt z nimi to ogromna przyjemność.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (6)
L

6 komentarzy

 1. Mamush

  Gratuluję laureatom oraz autorowi za hojność. Dziękuję za sympatyczną zabawę.

 2. Rudhy

  Będę miał książkę. Dzięki! 🙂

 3. john.doe

  normalnie znowu ma pH (5,5 jak każda z nas ;))), jedno oczko hehe…

 4. P. Marczyński

  Zwycięzców proszę o chwilkę cierpliwości. Nie mam jeszcze informacji od jednego z laureatów.
  @Mamush, john.doe spokojnie, to nie ostatnie rozdawanie aplikacji na MM 😉

 5. Deq

  Jestem zaskoczony , że udało mi się wygrać , nie spodziewałem się tego :)) . Wysłałem już swoje dane i przepraszam resztę zwycięzców za oczekiwanie ale jestem kierowcą i przez ten czas nie miałem dostępu do komputera .

 6. P. Marczyński

  @Deq spokojnie. Dziś rozesłałem licencję do dwójki laureatów. Przed chwilą wysłałem Twoje dane do Mudi. Gdy otrzymam odpowiedź natychmiast wyślę Ci kod. Myślę, że zwycięzcy są wyrozumiali nie mają Ci nic za złe. To ja wstrzymałem troszkę proces aby nie zawracać głowy autorowi ForkLifta. Jeśli przepraszać to tylko Mudi. Jednak z faktu, że jest to świetny człek, nie będzie zły 😉