^

Zaczęło się… MacHeist

Przemysław Marczyński

6 stycznia 2009

macworldpromo.png

Mało wrażeń na dziś? Proszę bardzo. Zapowiadany MacHeist właśnie zaczął nadawać. Na starcie możemy zdobyć aplikację Process do planowania i zarządzania projektami. Do zdobycia tego programu wystarczy zarejestrować się na stronie MH. Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do odwiedzenia witryny całej zabawy.

MacHeist to gra w rozwiązywanie zagadek. Gdy je rozwikłamy otrzymamy za nasz trud aplikacje. Po zakończeniu wszystkich zagadek czeka na nas finał, a w nim paczka z programami. Ostatnim razem mogliśmy cieszyć się takimi perełkami jak CSSEdit, Snapz Pro X czy Pixelmator. Koszt tych programów wyniósł 49 dolarów. Jeśli jakość zestawu się nie obniży, to MH dostanie moje pieniądze.

Czas rozdawania aplikacji już nadszedł. Pierwszy prezent jest całkiem miły. Ciekaw jestem czy macie swoich faworytów i programy jakie z przyjemnością zobaczycie w kolejnej odsłonie MacHeist. Mi się marzy Things.

Witryna MacHeist – www.macheist.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. kojot

  A ja liczę na Leap, Yojimbo i OmniFocus. Ale marzenie ściętej głowy pewnie. 🙂

 2. grabka

  Mnie też się marzy Things. W tym roku dolar jest droższy niż w zeszłym, ale jeśli paczka będzie ciekawa, tak jak rok temu, to bez wątpienia ją zakupię 🙂

 3. joanna

  Świetna zabawa (to mój pierwszy Macheist), mam nadzieję, że paczka będzie interesująca. Narazie trzeba poczekać 29 dni ;).

 4. Americas Army

  A ja bym się ucieszył z jakieś fajnej gierki 🙂

 5. robalcfg

  A ja liczę na Rapidweaver’a. Nie załapałem się na świąteczną paczkę od MacUpdate:/