^

Espresso dla każdego

Przemysław Marczyński

30 grudnia 2008
espress.gif
Najbardziej oczekiwana konkurencja dla Coda, ujrzała właśnie światło dzienne. Wszyscy chętni do przetestowania pierwszej bety powinni udać się na stronę „Króliczka”. Przypomnę tylko, że Espresso jest dzieckiem tego samego człowieka, który stworzył program CSSEdit, a ten program wie jak się obchodzić z kodem witryn internetowych. Mam zatem nadzieję, że Espresso nie zawiedzie.

Witryna programu Espressohttp://macrabbit.com/espresso/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Roberto

  Espresso jest wspaniałe
  załapałem się jeszcze na niepubliczną betę (pomóc im nic nie pomogłem, ale zyskali klienta :D) – dla mnie idealny
  must have po prostu
  tak samo zakochałem się w CSSEdicie ;]

 2. Piotrek

  Mi też Espresso przypadło do gustu. Jednak jak na razie wydaje mi się dość ubogie, czekam na kolejne wersje.

 3. Łukasz

  Ja osobiście więcej oczekiwałem po Tym programie, po pobraniu lekko się rozczarowałem, na chwilę obecną wolę zostać przy Coda 😉 Możliwe że do wersji finalnej funkcjonalność zostanie poprawiona.
  Pozdrawiam

 4. Webcoder

  O ile CSSEdit to dla mnie pozycja obowiązkowa, o tyle Espresso wywalilem chwilę po przetestowaniu… W porównaniu do mojego ulubionego TextMate, Espresso oferuje bardzo ubogie możliwości. Jeśli ktoś potrzebuje prosty edytor ze zintgrowanym managerem witryn, to ok, ale do normalnej pracy programistycznej to to się nie nadaje…