^

ForkLift za darmo (no…. prawie)

Przemysław Marczyński

13 listopada 2008

fl_promo.png

Lubię niespodzianki, a szczególnie te miłe. ForkLift możecie mieć za 10 dolarów. To taki kaprys autorów, że 99 pierwszych osób, które zdecydują się na ten program może go nabyć w tak przerażającej cenie. Wystarczy, że użyjecie kodu:

CPN4664357658

Aplikacja jest doskonałym menedżerem plików. Jeśli poszukujecie odpowiednika Total Commandera dla komputerów Apple, to ForkLift będzie najlepszą odpowiedzią. Dwa panele ułatwiające kopiowanie plików, podgląd zawartości plików, klient FTP to tylko część możliwości tego świetnego produktu.

Radzę się spieszyć.

Odnośnik do sklepu: http://www.binarynights.com/buy
Odnośnik do strony programu: http://www.binarynights.com/

ForkLift1.5.png

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (12)
L

12 komentarzy

 1. JQS1984

  Wielka informacja na Wielki powrót widzę!!!
  Zdążyłem kupić 🙂 Witamy z powrotem w sieci 🙂

 2. MySZ

  Huh, dzięki! 😉 Skorzystałem z okazji… 🙂

 3. microust

  Dziękuję za info. Czekam na właśnie na kod. Czyli zostało 96 ;). Więcej wpisów proszę, szczególnie tak smakowitych 😉

 4. kojot

  Szkoda, że tylko Leopard. Tak długo zwlekałem z zakupem nowego kota, że teraz coraz większej ilości programów muszę sobie odmawiać, bo nowe wersje wymagają systemu 10.5. Ale i tak chyba nie warto już się przesiadać, bo 10.6 tuż, tuż…

 5. Przemysław Marczyński (Pemmax)

  Jestem mili Państwo 😉 Niestety, fundusze nie pozwoliły na więcej niż 1MB. Miało być 2M, ale kalkulacja kosztów nie pozwoliła na takie szaleństwo. Najważniejsze, ze jestem i MM powinien ruszyć z zimowego snu.

 6. grzegor

  Czad! Kupione!

 7. rzepka

  dzieki wielkie 🙂

 8. Marcin

  Dzieki, wlasnie na ten program polowalem ostanio 🙂

 9. iSeb

  Jak komus niepotrzebny jest klient FTP to polecam Path Findera w najnowszej wersji oznaczonej numerkiem 5 od http://www.cocoatech.com/