^

Espresso od twórców CSSEdit

Przemysław Marczyński

19 września 2008
BannerIcon.png

Kto pod Mac OS X tworzył strony internetowe, zetknął się na pewno z aplikacją CSSEdit. O tym, że ten program jest prawie doskonały nie trzeba nikogo przekonywać. Z dużą nadzieją i jeszcze większymi oczekiwaniami informuję, że od tego samego twórcy wyjdzie na światło dzienne nowy produkt Espresso.

Espresso.jpg

Na chwilę obecną nie ujawniono zbyt wielu szczegółów. Wiemy, że ten edytor kodu witryn internetowych będzie posiadał rozbudowane funkcje ułatwiające tworzenie stron poprzez kolorowanie znaczników czy hierarchiczny widok struktury kodu.

200809191753.jpg

Dodatkowymi atutami aplikacji mają być: wbudowany klient FTP oraz obsługa licznych rozszerzeń. Planowany termin ukazania się programu to listopad. Wszyscy chętni do testów nowego produktu firmy MacRabbit powinni słać swoje zapytania na adres: espresso @ macrabbit.com

Ciekaw jestem co program przyniesie nowego, aby przekonać programistów do wyboru Espresso, a nie przykładowo aplikacji Coda. Jestem przekonany, że „Zajączek” nas zaskoczy… pozytywnie.

Witryna programu Espresso – http://macrabbit.com/espresso/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Roberto

  super 😀
  kocham CSSEdit
  ten program też pewnie mnie zauroczy 😉
  szkoda tylko, że płatny ;]
  chociaż spróbuję się wkręcić w beta-testing 🙂

 2. JQS1984

  No No 😀 szykuje się poważna konkurencja dla kombajnu Coda :]

 3. Jacek

  I to bardzo dużo płatny, te 59 EUR to więcej do zapłącenia niż za o wiele większy kombajn jakim jest iwork 09