^

MuPromo już na finiszu

Przemysław Marczyński

9 września 2008

W promocyjnej paczce aplikacji MuPromo wszystkie programy są już dostępne. Na mnie LightZone nie zrobił tak dużego wrażenia jak Contactizer Pro. Każdy ma jednak inne potrzeby, a znawcy tematu z Macworlda dają tej produkcji bardzo wysokie noty. Ja ciesze się doskonałym zarządzeniem kontaktami oraz zadaniami z kalendarza. I nie smuci mnie nawet fakt, że za jakieś 3-4 miesiące pojawi się kolejna wersja Contactizera, za którą przyjdzie mi płacić, jeśli producenci przekonają mnie do nowych funkcji. Ale to będzie trudna sztuka, bo program jest świetny, a pal licho, aktualizacja i tak będzie tańsza niż zakup nowego programu. Jednak nie chcę rozdmuchiwać moich Ah i Oh na temat jednej aplikacji oraz wątpliwości, jakie niesie ze sobą kupowanie takich paczek. Chcę coś dopowiedzieć o promocji w tle.

bundle-utilitypackage.jpg

Koingo Software, którego Alarm Clock znajduje się w paczce dokłada swoją promocję na cały zestaw swoich programów. Za 19,95 dolarów, wszyscy nabywcy paczki z MuPromo będą mogli kupić Utility Package. Normalna cena tego zestawu to 79,95 dolarów. Po nabyciu tego zestawu, wszystkie obecne i PRZYSZŁE aplikacje Koingo będziecie mieli dożywotnio za darmo. Jest tam między innymi Librarian Pro, Data Guardian czy Mac Pilot. Jeśli zostało Wam coś grosza, myślę, że powyższa oferta jest warta rozważenia.

Miło jest też usłyszeć, że firma będzie traktowała kupującego paczkę MuPromo tak jak każdego innego nabywcę. Takie głosy pochodzą od firmy RedleX, producenta edytora tekstu Mellel. Oznacza to nie mniej ni więcej, że przez dwa lata mamy darmową aktualizację aplikacji. Mellel polecam, lekki, o dużych możliwościach, poręczny edytor tekstu.

Mam nadzieję, że powyższe informację przekonały Was do nabycia paczki MuPromo. Cena po szybkim przeliczeniu to 122 złote. Okazja pcha się sama do naszego Maka. Na zakup zestawu promocyjnego MP, pozostał tylko jeden dzień.

Witryna MuPromo – http://www.mupromo.com/

Promocja Kongi Software – http://www.koingosw.com/promos/macupdate_back2school/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy