^

Więcej szablonów dla iWeb

Przemysław Marczyński

13 września 2008

eduthemejumsoft.jpg

Czy przypadkiem nie jesteście znudzeni tymi samymi szablonami dla programu iWeb? Trzeba przyznać, że Apple starało się bardzo, żeby dotrzeć do dużej rzeszy gustów i guścików. Ci, którzy nie odnaleźli wśród 26 gotowych wzorów swojego ulubionego, muszą odwiedzić witrynę iWeb Template. Znajdziemy tuta poważne zasoby, przeróżnych szablonów. Dla ułatwienia poszukiwań, możemy zawęzić nasze „polowanie” do odpowiedniej kategorii (3 kolory, zwierzęta, książki, firma i inne) lub przeglądać projekty konkretnych autorów. Obok szablonów dla iWeb, znajdziemy tutaj dodatki do programu Rapidweaver (o tej aplikacji mogliście przeczytać w wakacyjnym wydaniu Mojego Jabłuszka).

Przy okazji chciałbym też wspomnieć o bardzo ładnej kolekcji szablonów od firmy Jumsoft. Z rozpoczęciem roku szkolnego, może warto zapoznać się z nowymi układami witryn w uczelnianym stylu.

Witryna iWeb Template – http://www.iwebtemplate.com/

Zbiór szablonów dla iWeba od Jumsoft – http://www.jumsoft.com/iweb/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Iza

    mam pytanie czy program iWeb istnieje dla WindowsXP???

    Odpowiedz
  2. pemmax

    iWeb jest dostępny tylko dla komputerów Apple. Jeśli kupisz nowego Maka to pakiet iLife znajdziesz w pudełku z komputerem.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.