^

Charytatywna paczka aplikacji

Przemysław Marczyński

8 września 2008

200809082033.jpg

Znamy wiele akcji charytatywnych, które starają się pomagać potrzebującym. Do jednej z nich należy PMC. W poszukiwaniu funduszy na walkę z rakiem przeprowadza obecnie bardzo ciekawą akcję, interesującą dla nas, Mak-użytkowników. Stworzona została witryna na której można wybrać kilka programów i zaoferować za nią dowolną kwotę pieniędzy. Po weryfikacji oferty, zostaniemy poinformowaniu o akceptacji lub odrzuceniu naszej propozycji cenowej. Proszę się nie niecierpliwić jeśli e-mail z odpowiedzią nie trafi do Was w przeciągu 4 dni. Organizatorzy mają sporo pracy. Wszystkie środki zostaną przekazane na walkę z rakiem.

Jak dobrze jest widzieć tak duże grono programistów, którzy przekazują swoje programy zupełnie za darmo i manifestują w ten sposób chęć pomocy drugiej osobie. Gorąco zachęcam do nabycia programów przez stronę PMC Software: Build Your Bundle. Nie dość, że można kupić program w niższej cenie, to jeszcze dodamy swój grosz do walki z rakiem. A jest wśród czego wybierać. Zobaczcie sami. Akcja jak najbardziej godna rozpropagowania i wsparcia.

Witryna charytatywnej paczki aplikacji PMC – http://truerwords.net/pmcbundle

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy