^

Do poczytania

Przemysław Marczyński

24 sierpnia 2008

Właśni wróciłem z MacPikniku. Kogo tam nie było niech siorpie nosem. Przednie towarzystwo, Paintball i grill (Papla zrobił smakołyki). Mam nadzieję, że wkrótce pojawi się galeria ze zdjęciami do zobaczenia. Jutro ruszam znów w Polskę, przynajmniej na 3 dni. Po przyjemnościach zazwyczaj przychodzi smutniejsze doświadczenie… praca 😉 Nie chcę jednak zostawić Was bez ciekawych tekstów na wieczorną lekturę. Zacznijmy od początku.

Wydanie specjalne Moje Jabłuszko – iPhone w Polsce

200808242259.jpg

Dla pogłębienia swoje wiedzy o iPhone zapraszam do zerknięcia na stronę magazynu Moje Jabłuszko. Wydanie specjalnie przygotowane na okazję pojawienia się tego telefonu w Polsce. Myślę, że znajdziecie tam kilka ciekawych informacji.

W sieci pojawiają się również nowe witryny o Makach. Warto zerknąć na…

MakoweABC.jpg

Jak sama nazwa wskazuje, witryna poświęcona nowym posiadaczom komputerów Apple. Informacje jakie tu znajdziecie mogą zainteresować również bardziej zaawansowanych jabłkowiczów. Tematy poruszają sprawy obsługi systemu, oprogramowania, iPhone i inne.

Witryna Makowe ABC – kliknij

www.macuser.info.jpg
MacUser to strona, gdzie znajdziecie opisy aplikacji dla Maca. W najnowszych wpisach widać kierunek obrany przez wcześniej wspomnianą witrynę, czyli porady dla początkujących.
Witryna MacUser – kliknij
Jak widzicie, zostawiam Was w dobrym towarzystwie.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy