^

Nowy MuPromo – Powrót do szkoły

Przemysław Marczyński

27 sierpnia 2008

mupromo_szkola.jpg

Tak, wakacje dobiegają końca. Opaleni i radośni odstawimy na jakiś czas intensywny wypoczynek. Na komputerze znów zagoszczą edytory tekstu, matematyczne kombajny i inne wspomagacze naukowe. Z tej okazji, możemy znów cieszyć się nową paczką aplikacji Back To School Bundle. Oferta bardzo ciekawa…

Moją uwagę przykuwa kilka pozycji. Pierwsza z nich to Contactizer Pro. Ta aplikacja zawsze wzbudzała mój szacunek i chęć posiadania. Jednak cena 120 dolarów sprowadzała mnie na ziemię. To jest prawdziwy smaczek wśród aplikacji do zarządzania kontaktami i sprawami biznesowymi (szkolnymi ;-)). Kolejny produkt to Mellel. Edytor tekstu, który posiada bogaty zasób możliwości i sprawdzi się świetnie w większości naszych zastosowań domowych (szkolnych ;-)). Osoby wypełniające kartki pamiętnika powinny zwrócić swoją uwagę na MacJournal. Jest to najłatwiejszy i najprzyjemniejszy sposób na prowadzenie swojego pamiętnika. Na deser w paczce znajduje się LightZone. Edytor graficzny o potężnych możliwościach edycyjnych i poważnym zasobie filtrów. To według mnie pozycje dla których wydatek 49,99 dolarów się opłaci. Nie wspomniałem o wszystkich programach, ale sami możecie sprawdzić co Wam przypadnie z tego zestawu do gustu.
Nie ma sensu wspominać, że część programów czeka na odblokowanie, gdyż zawsze „odkrywano” wszystkie produkty z paczki.

Nominalna wartość wszystkich programów to 326.85 611.65 dolarów (dzięki JQS1984). Promocja trwa od dziś przez 14 dni.

Witryna promocyjnego zestawu aplikacji – http://www.mupromo.com/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. JQS1984

    Ja miałem szczęście dosłownie przed chwilą kupić tą paczkę za $44.99 z linku referencyjnego przesłanego mi z MUPromo :D. Liczę, że odblokują się 2 ostatnie programy, a odblokują się 🙂 MacUpdate zawsze zrobi wszystko, żeby tak się stało, choćby obniżając progi ilości sprzedanych paczek.
    $326.85 to łączna regularna cena 7 obecnie dostępnych Programów.
    Wszystkie 10 to $611,65, więc naprawdę warto korzystać!