^

Windows od MacHeist

Przemysław Marczyński

26 czerwca 2008

Cóż tu mówić. Ostatnim czasem mogliśmy kupować Parallels do woli (dwa razy był na MuPromo). Tym razem uszczęśliwia nas MacHeist ze swoim nowym Bundlem.

MacHeist_para.jpg

Do paczki dołożono program Mac Pilot do tuningu Mac OS Xa. Cena zestawu 39 dolarów.

Coś poważnie zaczynają nam te pakiety tanich programów kuleć. Parallels pojawia się z takim natężeniem, że obawiam się czy firma nie wyprzeda zapasów magazynowych i nie zwinie żagli. Co gorsza, zrobi nam numer jak Speed Download.

Witryna MacHeist – www.macheist.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. magott

  Kurde cena kusi….. Tylko czy nie lepiej VMware Fusion łyknąć?

 2. Heidi

  Zajrzyj do porównania programów w Moim Jabłuszku i sam sobie odpowiesz.

 3. Pemmax

  Jakiś czas temu przekonałem znajomego do nabycia Maca. W sumie sam był przekonany ja mu tylko pomogłem podjąć prawidłową decyzję (proszę mnie poprawić jeśli się mylę). Znajomek programuje dla SUNa i ma dość wygórowane wymagania co do sieci. On stwierdza, że Fusion lepsze. Ale jak zaczął mi tłumaczyć czego oczekuje od ustaleń sieci to ja jednak wolę zapłacić połowę ceny aplikacji aby uruchomić pasjansa na Windzie.

 4. magott

  No to Pemmax machniom? Jak możesz to łyknij dla mnie zestawik za 39 dolców – dane masz, a ja na konto złotóweczki Ci podeślę.

 5. JQS1984

  Byłbym zadowolony, gdyby Parallels zrobił mi taki numer jak SpeedDownload.Ten drugi po niemałych szumach (ale jednak), dał prawo zamiany klucza do wersji 5 tym, którzy kupili 4.x w styczniowej paczce MacHeist 🙂