^

Doskonały klient FTP za grosze

Przemysław Marczyński

11 czerwca 2008

yummyicon.png

O tej aplikacji na MM było głośno i mam nadzieję, że jeszcze będzie. YummyFTP dziś możecie mieć za 21 złotych. O tym wyśmienitym kliencie FTP pisałem już szerzej, a na dodatek wylądowała on w sekcji Mój Mac Poleca. Aplikacja leży na moim dysku praktycznie od początku, gdy rozpocząłem przygodę z Makiem i nie przekonał mnie jeszcze żaden konkurencyjny produkt. Za 21 złotych, taki kawał wyśmienitego kodu to okazja, obok której nie można przejść obojętnie.

Oferta jest ograniczona w czasie (jeszcze niecałe 18 godzin). Wszystko za sprawą strony macZOT.

Witryna macZOT http://www.maczot.com/

Witryna YummyFTP – http://www.yummysoftware.com/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (8)
L

8 komentarzy

 1. Olaf

  Cyberduck RULEZ (freeware)

 2. dd

  do Olaf: wybacz, ale cyberduck wypada bardzo blado w porównaniu z yummy. Yummy sprawiłem sobie w zeszły czwartek i już mnie urzekło. wcześniej przez 2 mies. pracowałem w cyberduck. Różnica komfortu warta wydania paru pln.

 3. Olaf

  Nie będę się spierał, dla mnie ideałem jest Total Commander (używam na co dzień w pracy) a Cyberduck do tych kilkunastu (na tydzień) uploadów lub downloadów też jest świetny.
  No chyba że ktoś siedzi cały dzień na ftp’ie 🙂

 4. magott

  Wysłałem Ci Pemmax maila – jak dasz radę to kup mi Yummego – kasę Ci na konto podeślę, dane do licencji poszły na maila. Thx z góry i z dołu.

 5. Pemmax

  Robercie, załatwione.

 6. dd

  do Olaf: Tak, tutaj się z Tobą zgodzę w zupełności, Total Commander jest swego rodzaju klasykiem, z bogactwem funkcji i prostą navi. Niestety, pod Mac OS nie da rady 🙁
  W moim przypadku używam ftp do pracy – bardzo często – stąd moja kapryśnosć 😉
  Pozdrawiam.

 7. CoSTa

  TC NIE jest sensownym klientem FTP. I ani przez chwilę takim nie był. Do szybkiego wrzucenia czegoś na serwer się nadaje ale do przepchania większych ilości danych bez ultraoewnego łącza się nie nadaje.

 8. Webcoder

  Yummy – rewelacyny program. Skorzystałbym z tej promocji… gdyby nie fakt, że z miesiąc temu go kupiłem :/
  Odośnie Total Commandera – na Maczka dość dobrym odpowiednikiem jest Disk Order, ale zarówno jeden jak i drugi kiepsko obsługuje bardziej zaawansowane operacje po FTP. Yummy pod tym względem wymiata… Spróbójcie przenieść sobie w Total Commanderze katalog z zawartością o poziom wyżej w strukturze. Cieżka sprawa – trzeba to przepuścić przez dysk lokalny. Yummy robi to bezpośrednio na serwerze – w 1 sekunde! Takie przykłady możnaby mnożyć… Genialne jest też kolejkowanie zadań i obsługa wielu połączeń na raz