^

Avast! na Maca w Polsce oraz promocyjnej cenie

Przemysław Marczyński

14 marca 2008

ikaria_logo.jpg

Miło jest mi poinformować, że rynek autoryzowanych sprzedawców oprogramowania na komputery Apple w Polsce rozwija się. Dziś spieszę poinformować, że firma ikaria.pl wprowadziła do sprzedaży wspominany już na stronach MM produkt Avast! for Mac.

Wszyscy zainteresowani kupnem programu powinni zwrócić uwagę na promocję: avast! Mac + Pc pakiet 40% taniej! Za cenę 162,54 złotych możemy stać się właścicielami pakietu dwóch programów antywirusowych dla Maca i PC (Avast! AntiVirus Mac Edition i Avast! Professional Edition).

Mam nadzieję, że polski rynek oprogramowania na komputery Apple będzie się rozwijał bardzo dynamicznie i będę miał okazję pisać więcej wiadomości o nowych dystrybutorach aplikacji dla Maca w Polsce.

Witryna firmy ikariawww.ikaria.pl

Witryna na promocyjny zakup programu Avast for Mackliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. MJS

  Małe pytanie: co robi antywirus na Macu poza zajmowaniem zasobów systemowych?
  Moim zdaniem nic

 2. Pemmax

  Co robi? Chyba szuka wirusów. Jeśli nawet robaki nie zagrażają systemowi Mac OS X to zdecydowanie są zagrożeniem dla osób do których możemy wysłać zainfekowanego maila.

 3. beyboss

  Prócz wszystkich tych aspektów, które poruszyliście wyżej ja chciałbym zadać pytanie. Czemu nie ma darmowej wersji dla użytkowników domowych tak jak istnieje domowa i darmowa wersja dla użytkowników Windows’a ?

 4. Pemmax

  @beyboss zwróciłem się z tym pytaniem do firmy Avast! I odpowiedź padła następująca:
  “this is how it is – that’s all I can say about this”
  (pisałem już o tym w poście na temat Avasta for Mac – odnośnik do wpisu w powyższym tekście).