^

Check Off [PL]

Przemysław Marczyński

21 lutego 2008

chechofflogo.jpg

Dziś mam przyjemność przedstawić Wam bardzo poręczny i przyjemny program o wszystko mówiącej nazwie – Check Off. Aplikacja umożliwia tworzenie listy zadań z możliwością „zaptaszania” gdy zostaną wykonane. Notatki można układać w grupy co ułatwia ich organizowanie. Dodatkowo, możemy nasze zapiski pokolorować. Check Off umożliwia synchronizacje notatek z iPodem.

Program zagnieżdża się w belce systemowej co umożliwia szybki dostęp do naszej listy zadań.

Dla mnie ważną informacją jest, że moje tłumaczenie zostało wciągnięte do oficjalnej wersji tej aplikacji.

Mam nadzieję, że program przypadnie Wam do gustu.

checkoff2.jpg
Licencja – darmowy
Witryna programu – http://www.checkoffapp.com/
PS1. Tłumaczenie posiada małą niedoróbkę. Został ucięty ostatni wyraz w zdaniu, tak więc proszę o wyrozumiałość. Błąd zostanie naprawiony przy następnej aktualizacji.
PS2. Przepraszam, ale witryna lokalizacje.mojmac.pl nie zostanie uaktualniona o powyższy program (jak również nie ma na liście File Action). Mam problemy z odtworzeniem pliku z iWeba zawierającą witrynę z tłumaczeniami. Próbuję stworzyć bardziej przejrzystą stronę, ale ostatnio mam poważne braki z wolnym czasem i nie posiadam zdolności webmastera. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości lokalizacje.mojmac.pl zmieni swoje oblicze. Wybaczcie.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Makjuzer

    Nie tylko jest dostepny ze strony producenta, ale również niedługo będziecie mogli pobrać ten i wiele innych programów z nowej wersji ifile:)

  2. Pemmax

    Przemku daj znać jak ukażą się zmiany na iFile. Odnotujemy to na MM. Powodzenia w budowaniu nowej witryny życzę.