^

DrawIt Lite – darmowa wersja

Przemysław Marczyński

18 lutego 2008

drawit.jpg

Już wspominałem o tym świetnym programie na łamach MM. Z faktu, że aplikacja prawdziwie przypadła mi do gustu znalazła się też na liście Mój Mac Poleca (prawa kolumna witryny). Najnowsza wersja programu 3.3 posiada kilka ciekawych funkcji: Bibliotekę (zawierająca maski, cienie czy tekstury), Mask Effects, obsługa wtyczek i inne. Program ten łączy w sobie edytor bitmap oraz wektorów. Jednak nie chcę znów wychwalać nowych możliwości tego programu. Spieszę poinformować, że autor DrawIt oddał do naszego użytku darmową (okrojoną) wersję swojego programu. Uboższa wersja nosi nazwę Lite, a różnice do wersji Pro znajdziecie tutaj. Wersja Lite jest świetnym narzędziem dla mniej wymagających użytkowników. Jest to też doskonały sposób na promocję wersji Pro, bo jeśli zaczniecie korzystać z tego programu to przekonacie się, że ma on w sobie to „coś”. Zobaczcie sami.

Bezpośredni odnośnik do wersji Lite – kliknij

Witryna programu DrawIt – kliknij

Cena wersji Pro – 42 dolary.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. quaint

  program naprawde ciekawy, ale u mnie na core solo 1,5ghz dziala bardzo wolno.

 2. googlarz

  a czy lepszy od Pixelmator’a?

 3. Pemmax

  @googlarz
  w mojej ocenie Pixelmator jest lepszy podczas retuszu bitmap i tylko do tego się nadaje. DrawIt posiada bardziej rozbudowane narzędzia wektorowe z mniejszym naciskiem na bitmapy. Najlepiej pobierz sobie wersje testowe (kilkanaście dni pełnej funkcjonalności aplikacji) i sprawdź sam, który bardziej przypadnie Ci do gustu. Odpowiednie paczki znajdziesz na stronach programów.

 4. googlarz

  w sumie to już mam Pixelmator’a i VectorDesigner’a (ten drugi jakiś taki oporny) ale dzięki za info:-) pozdrowionka

 5. mleczarz

  Dzięki!