^

Boże Narodzenie i Nowy Rok 2007

Przemysław Marczyński

23 grudnia 2007

Bozenarodzenie2007

Moi drodzy, mamy tą radość, że doczekaliśmy kolejnych świąt Bożego Narodzenia. W tym szczególnym czasie, pragnę złożyć Wam najlepsze życzenia wypływające nie tylko z obowiązku, ale przede wszystkim z radości Tego czasu. Po pierwsze, niech nadchodzące dni będą pełne spokoju, rodzinnych spotkań i zadumy nad tajemnicą miłości do drugiego człowieka. Wierzę, że to co najważniejsze, zawsze odbywa się w ludzkim sercu. Niech w tą Świętą Noc, każdy otrzyma siły do stawania się lepszą osobą.
Oprócz duchowego przeżywania tych dni, życzę Wam spełnienia wszystkich pragnień, które kołaczą się w głowie użytkowników Jabłek. Jak najwięcej doskonałych aplikacji w pełni wykorzystujących bogactwo Core Animation oraz jak najmniej wycieków pamięci. Niech zapowiadane aplikacje w nowym roku spełnią nasze oczekiwania. Cobyśmy doczekali wkrótce nowego tabletu od Apple oraz mega-przenośnego MacBooka Pro. Niech iTunes zagości nad Wisłą, a w stolicy powstanie największy Apple Store w europie. Do tego jeszcze dużo wyobraźni w nowym roku i planów do spełnienia.
Na nadchodzące dni oraz Nowy Rok po prostu… wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam!

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. tonymontana

    PIeknie napisane. Wesolych swiat, pemmax 🙂