^

Freeway Pro w promocji

Przemysław Marczyński

19 grudnia 2007

Freeway

Trzeba nam wiedzieć, że do tworzenia dobrze wyglądających witryn nie musimy używać tylko Dreamweavera. Na Maca jest kilka ciekawych programów które podołają takiemu zadaniu. Należy do nich z pewnością Freeway Pro firmy Softpress. Prosty interfejs, duże możliwości, obsługa wtyczek, wsparcie CSS to wszystko co powinien posiadać program do budowania dobrej strony internetowej. Atutem jest również bogate środowisko które zgrupowało się przy tym produkcie. W sieci można odnaleźć prężnie działające fora jak freewaytalk czy freewayforum. Program posiada bardzo dobre wsparcie techniczne. Jest jedna rzecz która razi mnie w tym programie – brak edycji tekstowej kodu, jednak nie o tym dziś mowa. Można to jednak rozwiązać przy pomocy trzecich programów. Cena Freewaya Pro nie jest zbyt niska – 279 dolarów. Jednak dziś można kupić program znacznie taniej.

Na stronie macZOT możecie kupić aplikację z upustem 65%. Jak dla mnie oferta doskonała i warta przemyślenia. Z moich kalkulacji wynika, że zakupu możecie dokonać do 10:00 rano dnia jutrzejszego. Macie zatem jeszcze trochę czasu na sprawdzenie przydatności Freewaya. W promocji aplikacja kosztuje 99 dolarów.
Tutaj podaje link do książki opisującej wszystkie możliwości programu (22MB). A stąd pobierzecie „szybki start” (8MB).

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Pemmax

    Źle obliczyłem. Promocja była do 8:00.