^

Nicolas Games dystrybutorem gier na Maca

Przemysław Marczyński

17 grudnia 2007

Nicolasgames

Dzięki uprzejmości Przemka Staroszczyka otrzymałem informację na temat dystrybutora gier na komputery Apple w naszym kraju. Oto treść wiadomości:

Firma Nicolas Games została polskim dystrybutorem gier na platformę MAC . To z pewnością świetna wiadomość dla wszystkich użytkowników Macintosha.
Użytkownicy Macintosha w końcu będą mogli kupować gry na swoje komputery w Polsce. W wyniku działań firmy, już wkrótce na rynku pojawią się gry, które do tej pory były dostępne jedynie dla użytkowników komputerów PC i konsol do gier. Warto tu wymienić takie hity jak Call of Duty2, Doom3, Quake4, The Sims2 czy Neverwinter Nights2!
Będziemy sukcesywnie zwiększać naszą ofertę o nowe pozycje. O wszystkich nowościach, tak jak do tej pory, będziemy informowali na łamach portalu naszego wydawnictwa. Mamy nadzieję, że nasze działania, oraz wprowadzanie do sprzedaży kolejnych tytułów zadowoli użytkowników popularnych jabłek- mówi Tomasz Majka, prezes Nicolas Games

Muszę przyznać, że lista gier jest miła dla oka. Znajdziemy tutaj Quake IV, Call Of Duty 2 czy serię Star Wars. Ceny nowszych pozycji wahają się wokół 165 złotych. Zobaczcie jakie gry można już kupić w Polsce.
Witryna firmy Nicolas Games – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. psajcho

    ceny nie zachwycają, jednak ciesze się, że coś takiego powstało 🙂

  2. Pemmax

    Czy ja wiem. W porównaniu do gier na konsole to tanioszka. Mam i tak przeczucie, że ktoś robi to hobbistycznie, bo chyba nie liczy na ogromną sprzedaż i profity. Chwała Nicolasowi, że chce.