^

iBackup 6.0 – wciąż lepsza archiwizacja

Przemysław Marczyński

3 października 2007

Ibackup Logo

Dosłownie przed chwilą ukazała się kolejna wersja doskonałego programu do archiwizowania danych – iBackup. Prosty interfejs oraz szybkie działanie aplikacji to podstawowe atuty dla których warto zapoznać się iBackupem. Dzięki obsłudze wtyczek aplikacja posiada praktycznie nieograniczone możliwości. Nowa wersja zawiera kilka usprawnień archiwizacji danych oraz współdzielenia raportów przeprowadzonych zadań. Program staje się coraz silniejszym konkurentem dla podobnych płatnych programów. Każda z ostatnich wersji wnosiła ciekawe zmiany (np. wysyłanie archiwum na FTPa). Program wciąż się rozwija i nie widać żeby autor spoczywał na laurach.
Program oczywiście posiada polski interfejs co powinno ułatwić pracę dużej części użytkowników. Tutaj duże podziękowania dla Martina Jahna za dbałość i mobilizację do uaktualnia plików językowych. Z takimi ludźmi warto pracować.
Dla zastosowań domowych program jest darmowy. Warto jednak wesprzeć skromnym datkiem wysiłek autora.
Witryna programu – http://www.grapefruit.ch/iBackup/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.