^

Darmowy czytnik kanałów RSS (również dla iPhone)

Przemysław Marczyński

24 lipca 2007

Znacie zapewne kilka ciekawych programów służących do czytania informacji RSS. Macie swoje ulubione jak NewsFire, NewsLife czy NetNewsWire. Jaki jest minus takiego rozwiązania? Co zrobisz jeśli nie masz przy sobie swojego komputera, a chcesz zobaczyć najnowsze informacje z ulubionych witryn internetowych? Z pomocą przychodzą internetowe RSS Readery. Producent ostatniego z wymienionych programów udostępnia za darmo usługę o nazwie NewsGator Online – internetowy czytnik kanałów RSS.

Ng-1


Łatwość pracy z tą aplikacją nie odbiega od programów które instalujemy na dyskach twardych naszych komputerów. W prosty sposób można organizować foldery z umiejscowionymi w nich kanałami wiadomości. Kanały możecie przenosić jak wam się podoba i dowolnie je segregować. Prosty, miły i darmowy. Polecam!
NewsGator udostępnił również czytnik RSS dla urządzeń mobilnych w tym dla nowego gadżetu Apple – iPhone.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. Marcin

    Jak bardzo różni się użytkowo NewsGator od Googlowego Readera? Mnie się podoba to w Googlu, że mam wszystko na jednym koncie, co w połączeniu z google.com/ig daje fajne możliwości… A do RSSa na komputer zacząłem używać ostatnio RssOwl, warto go sprawdzić 🙂

  2. Pemmax

    Oczywiście, że NewsGator nie NAJ, ale jest taki maczkowy;-) Ze swojej strony polecam zerknąć jeszcze tutaj http://www.netvibes.com/