Miro.png

Przed kilkoma godzinami autorzy Miro wpuścili do sieci koleją wersję programu. Miro 2 dostało znaczek RC1. Aplikacja wygląda znacznie lepiej niż poprzednik. Łatwiejsze zarządzanie zbiorami, szybsze działanie programu i obsługa formatu HD z YouTube to podstawowe elementy przemawiające za wypatrywaniem finalnej wersji.

miro2.png

Ten program to prawdziwa rewolucja dla osób, które kochają klipy wideo. Taki iTunes dla obsługi filmów z sieci. Przypatruję się temu projektowi od samego początku i ściskamy kciuki za jego dynamiczny rozwój. W obecnej wersji mogą wystąpić problemy ze ściąganiem plików wideo z YouTube. Zapowiedziano już poprawkę tego błędu w wersji RC2.

Ja widzicie na powyższym zrzucie ekranu, Miro posiada polski interfejs. Nie jest on jeszcze w 100% przetłumaczony. Jeśli chcecie spróbować swych sił odsyłam Was pod ten adres. Każda pomoc jest mile widziana.

Pobierz Miro 2 RC 1- http://www.getmiro.com/blog/2009/01/miro-20-release-candidate/

O Apple pisze od ponad ośmiu lat. Autor jednego z najstarszych blogów o Makach w Polsce. Współtworzył podcast MacGadka. Pisał do kilku wydawnictw technologicznych.
Share This
logo_mmm_avatar

Czytaj za darmo...

Dołącz do ponad 7 tysięcy czytelników.

- Bierz udział w konkursach.

- Nie przeocz żadnego numeru.

- Czytaj magazyn jako pierwszy.

Zostań czytelnikiem Mój Mac Magazyn

i zapisz się do naszego newslettera

Dziękujemy za dołączenie do grona czytelników! Sprawdź skrzynkę e-mail i potwierdź swoją obecność wśród czytelników.