Jaromir Kopp

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1992 roku. Fan transportu rowerowego. Domorosły programista (od 1984, Atari, Amiga). Programuje dla iOS i OS X. Dobrze zna Filemaker. Uczulony na Windowsa, Androida i JB. Uznający wyższość „Poniechaj” nad „Anuluj”. Publikuje od 2011 roku na  MacWyznawca.pl i jest współautorem podcastu: „Pear 2 Pear” czyli w Cieniu Gruszy.

Przemysław Marczyński

Przemysław Marczyński

Redaktor naczelny Mój Mac Magazyn, Pisze o Makach od 2007 roku. Autor jednego z najstarszych blogów w Polsce o Apple. Współautor książki „macOS Mojave. Proste Poradniki”.

Artur Jopek

Artur Jopek

Sympatyk rozwiązań z Cupertino. Współtworzy pismo Mój Mac Magazyn oraz serwis mojmac.pl. Na co dzień zajmuje się marketingiem w internecie. Miłośnik technologii informatycznych i dobrego brzmienia.

Mariusz Bugajski

Mariusz Bugajski

Na co dzień student informatyki, bloger. Człowiek, którego pasją jest programowanie oraz cały świat IT z naciskiem na firmę Apple.

Artur Czesak

Artur Czesak

Artur Czesak – zbieracz i miłośnik słów ciekawych; na Uniwersytecie Jagiellońskim uczy poprawnej polszczyzny; książki czyta z entuzjazmem, który mija po pierwszej literówce; niesystematyczny bloger; folklorysta amator; gwaroznawca zawodowiec; wnikliwy czytelnik MMM; współredaktor serwisu Dobrysłownik.pl; mąż i ojciec

Krzysztof Radzikowski

Krzysztof Radzikowski

Jestem inżynierem, pracującym w konstrukcji samochodów. Interesuje się zarówno nowymi technologiami, jak ich pochodną w postaci komputerów Amiga, szczególnie nowej generacji. Dlatego też nagrywam podcast o Amidze zarówno w wersji polskiej jak i angielskiej. Poza tym od pewnego czasu nie wyobrażam sobie pracy bez produktów firmy Apple.

Robert Wojno

Robert Wojno

Dziennikarz technologiczny i specjalista od treści internetowych. Miłośnik, ale nie fanboy Apple. Fan wszystkiego co technologiczne i gadżeciarskie. W moim domu tylko lodówka nie jest (jeszcze) podłączona do Internetu.