Jaromir Kopp

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1992 roku. Fan transportu rowerowego. Domorosły programista (od 1984, Atari, Amiga). Programuje dla iOS i OS X. Dobrze zna Filemaker. Uczulony na Windowsa, Androida i JB. Uznający wyższość „Poniechaj” nad „Anuluj”. Publikuje od 2011 roku na  MacWyznawca.pl i jest współautorem podcastu: „Pear 2 Pear” czyli w Cieniu Gruszy.

Marek Telecki

Marek Telecki

Urodzony w 1972 roku nauczyciel, były amigowiec. Od 1996 roku czynny użytkownik komputerów Apple. Współzałożyciel i wieloletni redaktor bloga applesauce.pl, obecnie niezależny autor. Miłośnik turystyki górskiej, motoryzacji i muzyki w mocnym wydaniu.

Kuba Baran

Kuba Baran

Zawodowo administrator systemów IT. Zafascynowany marką Apple, muzyką oraz sprzętem audio. O tym wszystkim stara się pisać na swoim blogu applesauce.pl

Michał Koralewski

Michał Koralewski

Laureat wielu międzynarodowych konkursów fotografii mobilnej, zdobywca tytułu Fotografa Roku w prestiżowym konkursie IPPAwards 2015. Jego zdjęcia wystawiane były w galeriach sztuki w Nowym Jorku, San Francisco, Londynie i Toronto oraz w kilku galeriach w Polsce. Pomysłodawca i jeden z założycieli Grupy Entuzjastów Fotografii Mobilnej „Mobilni”. Jego prace zobaczysz też na Instagramie.

Sebastian Szwarc

Sebastian Szwarc

Urodzony w 1977 r., z wykształcenia fizyk i informatyk, z zawodu właściwie to niewiadomo :) Życie wciąż płata mu jakieś figle, więc szuka swojego w nim miejsca. A kiedy akurat tego nie robi to programuje, szuka pocieszenia w oglądaniu filmów i spacerach. Woli Star Treka od Star Wars. Czasami udzieli się w radiu, lub powie coś na konwentach. Współautor podcastu Pear 2 Pear czyli w cieniu gruszy. Autor: Podcastfilmowy.pl

Marcin Hinz

Marcin Hinz

Nazywam się Marcin Hinz. Z chęci zrzucenia nadmiarowych kilogramów zostałem biegaczem, triathlonistą, maratończykiem… i pasjonatem sportów wytrzymałościowych. Oprócz tego jestem mocno związany ze środowiskiem Apple. Jeśli akurat nie uprawiam sportu to najczęściej zajmuje się postprodukcją audio i wideo. Prowadzę blog Ironfactory oraz nagrywam podcast „Kropka nad M”

Adam Zalepa

Adam Zalepa

W czasach świetności Amigi, autor wielu książek na jej temat. Twórca serii „Amiga Vademecum”. Organizator imprez z cyklu „Amiga Meeting”. Muzyk. Po latach przerwy postanowił powrócić w wielkim stylu wydając gazetę „Amigazyn” oraz publikując liczne pozycje wydawnicze na temat Amigi. Poza tym współtworzy odcinki specjalne podcastu AmiWigilia.

Krzysztof Radzikowski

Krzysztof Radzikowski

Jestem inżynierem, pracującym w konstrukcji samochodów. Interesuje się zarówno nowymi technologiami, jak ich pochodną w postaci komputerów Amiga, szczególnie nowej generacji. Dlatego też nagrywam podcast o Amidze zarówno w wersji polskiej jak i angielskiej. Poza tym od pewnego czasu nie wyobrażam sobie pracy bez produktów firmy Apple.

Paweł Ratajczak

Paweł Ratajczak

Fotograf, redaktor, bloger, grafik DTP, fan marki Apple i wszystkiego co piękne…

Artur Czesak

Artur Czesak

Artur Czesak – zbieracz i miłośnik słów ciekawych; na Uniwersytecie Jagiellońskim uczy poprawnej polszczyzny; książki czyta z entuzjazmem, który mija po pierwszej literówce; niesystematyczny bloger; folklorysta amator; gwaroznawca zawodowiec; wnikliwy czytelnik MMM; współredaktor serwisu Dobrysłownik.pl; mąż i ojciec

Olga Gem Antkiewicz

Olga Gem Antkiewicz

Zarządza projektami w obszarze nowych technologii. Współzałożycielka www.boldway.eu, po godzinach rozwija swój startup z designerskimi lampkami napakowanymi autorską elektroniką www.lightlab.pl

Darek DiGi Niedźwiedź

Darek DiGi Niedźwiedź

Z komputerami związany od najmłodszych lat, projektuje od 2001 roku. Jako Art Director współpracuje z największymi markami na świecie. Pasjonat nowych technologii i sprzętu Apple.

Przemysław Marczyński

Przemysław Marczyński

Redaktor naczelny Mój Mac Magazyn, Pisze o Makach od 2007 roku. Autor jednego z najstarszych blogów w Polsce o Apple. Publikował dla różnych wydawnictw związanych z technologią (również papierowych). Współautor jednego z najpopularniejszych podcastów o Apple – MacGadka. Obecnie nadaje na falach MacPodcastu. Tłumaczył na język polski aplikacje na OS X. Był moderatorem na największym polskich forum Makowym.

Łukasz Banaszak

Łukasz Banaszak

Dziennikarz technologiczny, fotograf mobilny, praktykujący geek. Fan iPad Only, dostępnej technologii i produktywności. Człowiek mówiący językiem social media :)

Robert Wojno

Robert Wojno

Dziennikarz technologiczny i specjalista od treści internetowych. Miłośnik, ale nie fanboy Apple. Fan wszystkiego co technologiczne i gadżeciarskie. W moim domu tylko lodówka nie jest (jeszcze) podłączona do Internetu.

Mariusz Bugajski

Mariusz Bugajski

Na co dzień student informatyki, bloger. Człowiek, którego pasją jest programowanie oraz cały świat IT z naciskiem na firmę Apple.

Rafał Zawiślak

Rafał Zawiślak

Nauczyciel, pedagog i troszkę MacEwangelista. Z Apple związany od 2001 r. gdy nie było to jeszcze modne. Prowadzę też swój blog ios2mac.pl, w którym prezentuję własny punkt widzenia na otaczający nas technologiczny świat. Prywatnie mąż i miłośnik tenisa oraz wielki entuzjasta talentu Rogera Federera.

Maciek Kruś

Maciek Kruś

Na codzień pracownik HelpDesku, po pracy początkujący programista i student informatyki. Miłośnik modelarstwa, informatyki (nie tylko programowania…) oraz Apple. Autor Apple-World.info.pl (obecnie iTips.pl) i zapalony użytkownik sprzętu od Apple.

Magda Labno

Magda Labno

„Geek”, entuzjastka najnowszych technologii. Na co dzień zmagam się z projektami, jako project manager, a w wolnym czasie  oddaje się blogowaniu. Moje przemyślenia możecie znaleźć na ikobieta.tumblr.com. Uwielbiam internet i możliwości, jakie niesie ze sobą.