Wybierz Strona

Autorzy

Jaromir Kopp

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1992 roku. Fan transportu rowerowego. Domorosły programista (od 1984, Atari, Amiga). Programuje dla iOS i OS X. Dobrze zna Filemaker. Uczulony na Windowsa, Androida i JB. Uznający wyższość „Poniechaj” nad „Anuluj”. Publikuje od 2011 roku na  MacWyznawca.pl i jest współautorem podcastu: „Pear 2 Pear” czyli w Cieniu Gruszy.

Robert Wojno

Robert Wojno

Dziennikarz technologiczny i specjalista od treści internetowych. Miłośnik, ale nie fanboy Apple. Fan wszystkiego co technologiczne i gadżeciarskie. W moim domu tylko lodówka nie jest (jeszcze) podłączona do Internetu.

Przemysław Marczyński

Przemysław Marczyński

Redaktor naczelny Mój Mac Magazyn, Pisze o Makach od 2007 roku. Autor jednego z najstarszych blogów w Polsce o Apple. Współautor książki „macOS Mojave. Proste Poradniki”.

Mariusz Bugajski

Mariusz Bugajski

Na co dzień student informatyki, bloger. Człowiek, którego pasją jest programowanie oraz cały świat IT z naciskiem na firmę Apple.

Michał Koralewski

Michał Koralewski

Laureat wielu międzynarodowych konkursów fotografii mobilnej, zdobywca tytułu Fotografa Roku w prestiżowym konkursie IPPAwards 2015. Jego zdjęcia wystawiane były w galeriach sztuki w Nowym Jorku, San Francisco, Londynie i Toronto oraz w kilku galeriach w Polsce. Pomysłodawca i jeden z założycieli Grupy Entuzjastów Fotografii Mobilnej „Mobilni”. Jego prace zobaczysz też na Instagramie.

Łukasz Banaszak

Łukasz Banaszak

Dziennikarz technologiczny, fotograf mobilny, praktykujący geek. Fan iPad Only, dostępnej technologii i produktywności. Człowiek mówiący językiem social media 🙂

Rafał Zawiślak

Rafał Zawiślak

Nauczyciel, pedagog i troszkę MacEwangelista. Z Apple związany od 2001 r. gdy nie było to jeszcze modne. Prowadzę też swój blog ios2mac.pl, w którym prezentuję własny punkt widzenia na otaczający nas technologiczny świat. Prywatnie mąż i miłośnik tenisa oraz wielki entuzjasta talentu Rogera Federera.

Krzysztof Radzikowski

Krzysztof Radzikowski

Jestem inżynierem, pracującym w konstrukcji samochodów. Interesuje się zarówno nowymi technologiami, jak ich pochodną w postaci komputerów Amiga, szczególnie nowej generacji. Dlatego też nagrywam podcast o Amidze zarówno w wersji polskiej jak i angielskiej. Poza tym od pewnego czasu nie wyobrażam sobie pracy bez produktów firmy Apple.

Paweł Ratajczak

Paweł Ratajczak

Fotograf, redaktor, bloger, grafik DTP, fan marki Apple i wszystkiego co piękne…

Artur Czesak

Artur Czesak

Artur Czesak – zbieracz i miłośnik słów ciekawych; na Uniwersytecie Jagiellońskim uczy poprawnej polszczyzny; książki czyta z entuzjazmem, który mija po pierwszej literówce; niesystematyczny bloger; folklorysta amator; gwaroznawca zawodowiec; wnikliwy czytelnik MMM; współredaktor serwisu Dobrysłownik.pl; mąż i ojciec

Darek DiGi Niedźwiedź

Darek DiGi Niedźwiedź

Z komputerami związany od najmłodszych lat, projektuje od 2001 roku. Jako Art Director współpracuje z największymi markami na świecie. Pasjonat nowych technologii i sprzętu Apple.