^
Promocje na Programy macOS

Najlepsze promocje na aplikacje

Przemysław Marczyński

26 listopada 2022

Muszę się wam przyznać, że już dawno nie cieszyły mnie ceny programów w Czarny Piątek. Miałem wrażenie, że zawsze w tym czasie „szalonych promocji” gonimy własny ogon i cieszymy się z rabatów, które zostały sztucznie nadmuchane. Nie wiem jak wygląda sprawa z promocjami na elektronikę w tym roku (temat jakoś mnie nie interesował), ale aplikacje… praktycznie wszystkie, które obserwuję od lat dostały ciekawe rabaty.

W tym wpisie postaram się zebrać te odnośniki do programów, które w mojej ocenie są warte waszej uwagi. Ceny niektórych programów poleciały nawet o połowę, a rabaty na poziomie -20% to raczej oczywista sprawa. OK, nie przeciągając i nie marnując waszego czasu, prezentuję poniżej listę programów, która wpadła mi w oczy w ten Black Friday. Jeśli będziecie mieli jakieś swoje perełki to komentarze są do Waszej dyspozycji.

Capture One Pro

To moja ulubiona aplikacja do wywoływania zdjęć. Jest niezwykle rozbudowana i daje ogromne możliwości edycji RAWów. Nie przypominam sobie, żeby ten program był w tak dobrej promocji.

RapidWeaver

Doskonała aplikacja do tworzenia witryn internetowych. Jest prosta w obsłudze ale stworzona przy jej udziale witryna będzie wyglądać świetnie. Kto zaczyna swoją przygodę ze stronami www ten powinien zwrócić na nią swoją uwagę. I mają fajną cenę.

Steinberg – aplikacje do muzyki

Aplikacji muzycznych jak WaveLab czy Cubasis nie trzeba nikomu przedstawiać. Świetne narzędzia zarówno dla podcasterów, jak również profesjonalnej edycji audio. Świetne ceny mają w promocji.

BundleHunt – paczka aplikacji

Ten zestaw aplikacji posiada kilka perełek. Dla mnie BusyCal jest świetnym rozwinięciem kalendarza, program Agenda pozwoli na robienie szybko notatek. Jest tu znacznie więcej aplikacji wartych uwagi w dobrych cenach.

PortraitPro 23

Progam dedykowany głównie autorom fotografii portretowej. Nie miałem okazji używać tego narzędzia ale zbiera bardzo fajne opinie. Zobaczcie i skorzystajcie z rabatu.

DxO PhotoLab i inne aplikacje

DxO znacie pewnie z testów obiektywów. Ekipa robi jednak fajne oprogramowanie do edycji zdjęć.Tutaj promocje na cały asortyment, a mają również inne fajne aplikacje.

Paczka aplikacji – Pic-Me-Apps

Tutaj kolejna paczka z programami. Znajdziecie w niej Unclutter, Acorn, Path Finder i inne zgrabne aplikacje poprawiające naszą wydajność w pracy z macOS. Zobaczcie sami.

PDF Expert

Pliki PDF uwielbiam. To w nich trzymam praktycznie wszystkie dokumenty. Mamy 50% rabatu na jeden z ciekawszych programów do tworzenia i edycji tych plików. Polecam.

Topaz Labs

Przydatne narzędzie dla fotografa. Potrafi między innymi powiększyć bez strat jakości zdjęcie. Inny program z tego pakietu odszumia fotografie, a kolejny z nieostrego zdjęcia zrobi „brzytwę”. Sprawdźcie, może was zainteresują możliwości i cena.

Zestaw aplikacji dla fotografa

To zestaw w ogromnej mierze dla ludzi z aparatem. Znajdziecie tu Peakto – aplikacja do zarządzania zdjęciami, FotoMagico – tworzenie albumów, Hydra – praca z HDR. Jest tu znacznie więcej ciekawych programów.

Things

Korzysta z usług tego programu od lat. To wyjątkowo podręczny i świetnie wyglądający program do zarządzania czasem. Tutaj przeceny sięgnęły 30%.

Final Draft 12

To jedno z bardziej szanowanych narzędzi dla scenarzystów. Rozbudowane narzędzia do pisania i tworzenia postaci. Może ktoś chce w sobie odkryć talent tworzenia filmowych hitów? Łapcie!

DEVONThink

Jedna z najlepszych aplikacji do zarządzania treścią (wszelakiego rodzaju) i świetne narzędzie do pisania. Znajdziecie na Mój Mac kilka tekstów o tym programie. Poważna sprawa i warta waszej uwagi. Rabat -25%.

Washing Machine X9

Proste i wygodne narzędzie do pozbycia się oprogramowania z dysku i zrobienia solidnego porządku. Z pewnością przełoży się to na lepszą pracę komputera, a ta promocja na oszczędności w portfelu.

Photo Mechanic 6

Ceniony przez wielu fotografów program do zarządzania biblioteką zdjęć. Jeśli nie możecie odszukać fotografii, którą robiliście kilka miesięcy temu to… zobaczcie promocję na ten program.

SideNotes i inne

Firma Apptorium obniża ceny swoich aplikacji nawet o 50%. Znajdziecie tu między innymi SideNotes. Sprawdźcie inne programy.

Promocje trwają w większości czasu do niedzieli. Spieszcie się 🙂

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Wojtek

    DEVONThink: polecam. Właśnie zrobiłem sobie automatyczne dodawanie maili do bazy danych z projektem. 🙂 mam dostęp do materiałów od klienta za każdym razem jak się zabieram za pracę nad zleceniem. Bez szukania, przenoszenia, klikania itd.

  2. Stefan

    Darmo – to jest uczciwa cena