^
jak usunąć beta iOS

Jak usunąć iOS beta i macOS beta

Przemysław Marczyński

11 września 2022

W jaki sposób skasować wersje beta iOS oraz macOS? W tym krótkim poradniku wideo pokażę Ci sposób na pozbycie się testowych wersji systemów Apple.

Z pewnością nie wytrzymałeś i skorzystałeś z Apple Beta Software Program. Wcale mnie to nie dziwi, bo cóż bylibyśmy warci bez chęci poznawania nowych rzeczy :-). Jednak instalując system Apple w wersji beta, musisz się liczyć z dwiema sytuacjami:
-system będzie niestabilny
-nie możesz zainstalować oficjalnej wersji oprogramowania

Jeśli jesteś świadom powyższych problemów i masz czas na raportowanie błędów odnalezionych w systemie, to oprogramowanie beta jest dla ciebie. Gdybyś jednak chciał wrócić do normalnego życia wśród ludzi nielubiących ryzykować błędów w aplikacjach i utraty danych. To sporadyczny przypadek, ale musisz mieć go zawsze na uwadze.
iOS 16 pojawi się już w poniedziałek (12.09.2022) w wersji oficjalnej.

Jak skasować betę iOS i macOS

W tym krótkim poradniku zobaczysz, jak usunąć iOS i macOS w wersji beta. Po pojawieniu się nowej i oficjalnej wersji systemu będzie można ją zainstalować na twoim telefonie i komputerze.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy