^

Gdzie obejrzeć konferencję Apple?

Przemysław Marczyński

1 czerwca 2022

Już w poniedziałek odbędzie się konferencja WWDC 2022. Chociaż jest to spotkanie skierowane dla programistów, to bez wątpienia czekają na nie wszyscy fani Apple. Dlaczego? I gdzie będzie można zobaczyć WWDC?

Najważniejsza konferencja dla fanów Apple

WWDC to sesje i spotkania trwające od 6 do 10 czerwca. Wszystko skupia się tu na tworzeniu aplikacji i budowaniu społeczności programistów. Większość użytkowników (przepraszam wszystkim programistów :-)), nie będzie zainteresowana powstawaniem kodu oprogramowania. Mimo to jest to najbardziej wyczekiwane wydarzenie w świecie Apple. Dlaczego? To tutaj zobaczymy kierunek, w jakim przez następny rok będzie podążać Apple. Na pierwszej prezentacji przedstawione zostaną nowe systemy operacyjne dla komputerów i urządzeń przenośnych (iPhone, iPad i Apple Watch). Krążą również plotki o nowym MacBooku Air z procesorem M2 (obecnie najsilniejszy układ to M1 Ultra). Czekamy zatem…

Kiedy odbędzie się WWDC 2022

Już w poniedziałek 6 czerwca będzie można od godziny 19:00 śledzić wszystkie nowości Apple. Nie chcesz pominąć tego wydarzenia? Kliknij i dodaj WWDC do kalendarza.

Gdzie oglądać WWDC 2022?

Pierwsza prezentacja będzie nadawana na żywo. Mamy kilka możliwości wygodnego śledzenia wydarzeń na WWDC. Proponuję trzy możliwości:

 • uruchom Apple TV i znajdź WWDC 2022

Jestem bardzo ciekaw czym nas Apple zaskoczy. Do zobaczenia 🙂

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (6)
L

6 komentarzy

 1. M1 ultra

  Nie rozumiem nawiązania do M1 Ultra przy info o MBA z M2.
  1. Nie ma i nie będzie MBA z procesorami Ultra
  2. Gdy wyjdzie MBA z M2 to dalej procesor M1 Ultra będzie „silniejsze”

  • Przemysław Marczyński

   Mówię jedynie, że są plotki o nowym MacBooku Air z M2. Wspominając o M1 Ultra informacyjnie, bo nie wszyscy śledzą co się dzieje w świecie Apple.

   • M1 ultra

    Ten przymiotnik „najsilniejsze” mnie zdziwił – jakoby M2 miałoby być silniejsze od M1 Ultra. Gdyby było „najnowszym układem od Apple jest M1 Ultra” to bym pewnie nie pisał tych komentarzy.

    • Pawciu

     Też tak wywnioskowałem z tekstu, że czekamy na M2, bo narazie najsilniejsze jest M1 Ultra, jakby to M2 w Mabcooku Air miało być jeszcze szybsze od M1 Ultra.

 2. antoni

  Czy mój mac umarł?

  • Przemysław Marczyński

   Dzięki za troskę. Nie, nie umarł ale muszę kilka spraw ogarnąć w swoim życiu aby spokojnie wrócić do pisania. Powoli powinny pojawiać się materiały na MM. Powoli…