^

Świetna promocja dla cyfrowych twórców

Już dawno nie było tak ciekawej promocjach na świetne aplikacje. Edytujesz zdjęcia, składasz dokumenty lub pracujesz z grafiką wektorową? Oprogramowanie z serii Affinity możesz kupić za połowę ceny.

Świetne aplikacje

Firma Serif oferuje wyjątkowe narzędzia. Sam używam codziennie Affinity Photo. Produkt Affinity posiada potężne możliwości, które w sprawnych rękach okażą się niezwykle wydajnym narzędziem do obróbki zdjęć. Program Affinity Designer to świetny program do pracy z grafikami wektorowymi, a Affinity Publisher pozwoli przygotowywać materiały marketingowe, ulotki czy plakaty. Dostrzegacie tu zbieżność do produktów Adobe? I bardzo dobrze. Jeśli w pewnym momencie dojdziecie do wniosku, że brakuje Wam możliwości w wymienionych przed chwilą programach, to możecie sięgać po znacznie droższe rozwiązania od Adobe. Jednak gwarantuję Wam, że aplikacje z serii Affinity dla większości z nas mają aż nadto możliwości do naszych codziennych prac. Dodam, że aplikacje te są również w wersji na iPadOS (nie ma tylko Publishera).

Programy 50% taniej

Zaczęła się właśnie wiosenna promocja. Wszystko programy zostały przecenione o połowę. Programy na macOS kosztuję obecnie 127,99 zł. Wersję na urządzenia mobilne to wydatek 47,99 zł. Programy możecie kupić zarówno na stronie firmy Serif, jak również w App Store.

Czy kupować? Gwarantuję Wam, że będziecie zadowoleni. Przejrzyjcie sobie moduły szkoleniowe. Zobaczycie jakie potężne narzędzia wpadną w wasze ręce. Programy bez promocji warte są każdej złotówki, a przy tej obniżce… dają za darmo 🙂

Oficjalna strona z aplikacjami Affinity

Affinity Photo w App Store

Affinity Designer w App Store

Affinity Publisher w App Store

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy