^
logitech_lift_mojmac

Lift – nowa mysz od Logitech’a

Przemysław Marczyński

20 kwietnia 2022

Logitech zaprezentował nową mysz z serii Ergo. To co wyróżnia ten produkt na tle innych myszy to jej pionowa konstrukcja zapewniająca naturalną i ergonomiczną pracę. Mysz Lift jest pochylona pod kątem 57 stopni co pozwala na odciążenie nadgarstka i uniknięcie wszelkich dolegliwości związanych z długą pracą przy komputerze.

Dla prawo i lewo-ręcznych

logitech_lift_mojmac2

Ta bezprzewodowa mysz dopasuje się do dłoni każdego użytkownika komputerów. Nie ważne czy jesteś prawo, czy lewo ręczny. Mysz Lift pozwoli ci wygodnie obsługiwać komputer… i nie tylko.

Lift można błyskawicznie połączyć bezprzewodowo z systemami operacyjnymi Windows, macOS, Linux, Chrome OS, iPadOS i Android za pomocą technologii Bluetooth® Low Energy lub bezpiecznego odbiornika Logi Bolt USB. Dzięki aplikacji Logitech Flow możesz zachować koncentrację przez cały dzień i bez wysiłku zarządzać pracą na maksymalnie 3 urządzeniach z wieloma systemami operacyjnymi.

Najważniejsze cechy Logitech Lift

logitech_lift_mojmac

● Podnieś się: Unikalna pionowa konstrukcja pod kątem 57 stopni unosi i odciąża nadgarstek, zapewniając bardziej relaksujący chwyt i naturalną postawę przedramienia przez cały dzień.

● Powierzchnia „Zen”: Mniejszy, ergonomiczny kształt, miękki gumowy uchwyt i wygodna podpórka pod kciuk, przetestowane i udoskonalone pod kątem mniejszych dłoni, zapewniają komfortową pracę przez wiele godzin.

● Mniej hałasu, więcej skupienia: Dzięki cichym jak szept kliknięciom i płynnemu przewijaniu SmartWheel zachowasz koncentrację przez cały dzień.

● Niezakłócony przepływ: zarządzaj przepływem pracy i przenoś pliki między urządzeniami za pomocą technologii Logitech Flow.

● Łatwe parowanie: Podłącz do trzech różnych urządzeń przez Bluetooth lub odbiornik Logi Bolt USB i płynnie przełączaj się między nimi, przesuwając mysz po ekranach.

● Przyciski z możliwością dostosowania: Przypisz ulubione skróty do każdego z czterech łatwo dostępnych przycisków za pomocą intuicyjnego oprogramowania Logi Options+.

● Trzy piękne wersje kolorystyczne: Dostępne w kolorze grafitowym, różowym i białym, aby dopasować się do estetyki miejsca pracy; grafit jest dostępny w wersji dla leworęcznych.

● 24-miesięczna żywotność baterii: Działa do dwóch lat na pojedynczej baterii AA dostarczanej z myszą.

● Zrównoważony rozwój: Część plastikowych części myszy Lift jest wykonana z plastiku pochodzącego z recyklingu (PCR): 70% w przypadku grafitu i 54% w przypadku różu i bieli.

Cena i dostępność

Mysz Logitech Lift kosztuje 349 zł. Jest już dostępna na stronie Logitech.com

Źródło: informacja prasowa

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. Daro

    „ Ta bezprzewodowa mysz dopasuje się do dłoni każdeg….”

    Jest to mysz niesymetryczna wiec nie ma możliwości by dopasowała się do naszych chiralnych rąk.
    Na szczęście istnieją dwa osobne modele dla prawej i lewej reki tak by można wybrać odpowiedni model pod nasze preferencje.

  2. xdanlob

    Dzięki za recenzję. Kupiłem i jestem bardzo zadowolony.