^
twelvesouth_EU_mojmac

Twelve South otwiera swój sklep w Europie

Przemysław Marczyński

17 marca 2022

Jest kilka firm, które szczególnie lubię i szanuję za jakość ich produktów. Na szczycie tej mojej prywatnej piramidy znajdziecie między innymi Twelve South. Mają niesamowite stojaki pod laptopy i całą gamę mądrze przemyślanych akcesoriów do zachowania porządku na biurku. Cieszę się bardzo, że firma oficjalnie zawitała do Europy, a ich nowy sklep będzie wysyłał za darmo przesyłki.

Cały asortyment Twelve South

Sklep znajdziecie pod adresem twelvesouth.eu i co ważne, mamy tu wszystko, co producent oferuje. Sekcje zakupów podzielono na akcesoria pasujące do odpowiednich produktów: iMac, MacBook, iPad, iPhone, Apple Watch i Audio. Oczywiście oferta Twelve South nie ogranicza się jedynie do produktów Apple (mój monitor nie od Apple stoi na Curve Rise). Warto sobie przeszperać co tam ciekawego znajduje się w ofercie.

Darmowa wysyłka

Tak, jest darmowa wysyłka do Polski. W koszyku musimy mieć zakupy za minimum 60 Euro. Wszystkie zakupy poniżej tej kwoty obciążam nas wysyłką w kwocie 8,90 Euro. Przesyłki będą wysyłane z Niemiec. Czas wysyłki będzie trwał od 3-5 dni.

Fajnie, że Twelve South pojawia się w Europie. Zarówno zakup jak również sprawy gwarancyjne powinny być załatwiane w jeszcze łatwiejszy sposób. Ufam też, że promocje w tym sklepie także będą warte uwagi, bo Twelve South na swojej amerykańskiej stronie potrafi zaskoczyć swoich klientów.

Oficjalny sklep Twelve South w Europie – twelvesouth.eu

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

 1. amazon

  BookArc – na stronie producenta 62 Euro
  na amazon.de 54 Euro przeliczone na 251,75
  na amazon.pl 224,80 zł

  • amazon

   Podobnie ze stojakiem Twelve South Curve