^

Anker przedstawia nową serię magnetycznych uchwytów do iPhone’a

Firma Anker zaprezentowała serię Anker MagGo, magnetycznych uchwytów do iPhone’ów 12/13. W rodzinie Anker MagGo znajdziemy m.in. innowacyjne stacje ładowania, powerbank oraz uchwyty do smartfonów, w pełni wykorzystujące możliwości i potencjał standardu Apple MagSafe.W skład nowej serii produktów wchodzą:

Anker 622 Magnetic Battery – czyli magnetyczna, składana ładowarka do iPhone, wyposażona we wbudowany akumulator 5000mAh – może zatem pełnić zarówno rolę stacjonarnej podstawki z funkcją bezprzewodowego ładowania smartfona, jak i doczepianego do jego obudowy powerbanka.

Cena – 279 zł

Anker 623 Magnetic Wireless Charger to z kolei pomysłowo skonstruowana stacjonarna bezprzewodowa ładowarka, na której w zależności od potrzeb możemy jednocześnie ładować jedno lub dwa urządzenia. Górna część ładowarki jest ruchoma – umożliwia dostosować nachylenie ekranu aby łatwiej było patrzeć na ekran. Jednocześnie na ładowarce możemy ładować bezprzewodowo drugie urządzenia – np. słuchawki. W zestawie znajduje się też ładowarka sieciowa (20W) oraz przewód USB-C.

Cena – 325 zł

Anker 633 Magnetic Wireless Charger, czyli ładowarka bezprzewodowa 2 w 1 z odłączanym powerbankiem (o pojemności 5,000 mAh). Idea tego przemyślnego gadżetu jest prosta: na wysuniętym w górę ramieniu możemy umieścić (magnetycznie) iPhone’a, zaś na podstawie słuchawki bezprzewodowe – oba te urządzenia będą ładowane bezprzewodowo i wygodnie dostępne. Co istotne, ramię jest ruchome – możemy więc ustawić telefon w optymalnej pozycji. W zestawie znajduje się również niezbędna ładowarka sieciowa (25W) oraz przewód USB-C.

Cena – 505 zł

Anker 613 Magnetic Wireless Charger – to magnetyczna ładowarka przeznaczona do montażu na desce rozdzielczej. Po przyklejeniu jej w aucie i podłączeniu zasilania, użytkownik może umieścić iPhone’a na ładowarce jednym ruchem dłoni – silne magnesy zapewniają stabilną pozycję telefonu, a ruchome ramię – możliwości dowolnego ustawienia telefonu (zakres ruchu ramienia to 134 stopnie). W zestawie z Anker 613 Magnetic Wireless Charger znajduje się również dwuportowa samochodowa ładowarka USB, przewód USB-C oraz klipsy do spięcia kabla.

Cena – 325 zł

W skład serii Anker MagGo wchodzi również uchwyt/podpórka do iPhone’a Anker 610 Magnetic Phone Grip – niewielki gadżet, który po podłączeniu do smartfona (magnetycznie via MagSafe) ułatwia trzymanie go w dłoni lub ustawienie pod katem na płaskiej powierzchni – co przyda się np. podczas wykonywania selfie, oglądania filmów, etc.

Cena – 75 zł

Źródło: informacja prasowa

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy