^

Logitech Signature M650 – nowa mysz… również dla leworęcznych

Przemysław Marczyński

13 stycznia 2022

Logitech wprowadza nowy model cyfrowego gryzonia. Jego największym atutem jest dopasowanie rozmiaru do preferencji użytkowników. Osoby leworęczne również będą mogły używać tej myszy w wygodny sposób.

Dostosowany do potrzeb

Model Logitech Signature M650 będzie oferowany w dwóch rozmiarach. Standard – rozmiar mały i średni oraz L – dla osób posiadających większe dłonie. Na rynku nie ma wielu cyfrowych gryzoni, dostosowanych dla osób leworęcznych. Dlatego warto odnotować, że ten egzemplarz będzie dostępny również wersji „leworęcznej”.

Wygodne przewijanie

Nowa mysz Logitech ma funkcję SmartWheel. Rolka pozwala wygodnie przewijać długie teksty. Kto korzystał już z tego rozwiązania wie, jak świetnie się sprawuje. Mysz Signature M650 i większy model Signature M650 L są również wyposażone w technologię SilentTouch, która zmniejsza hałas wciskanych przycisków o 90% w porównaniu z myszą Logitech M185. Dodatkowo, istnieje możliwość dostosowania funkcji realizowanych przez przyciski boczne korzystając z oprogramowania Logitech Options+.

Dostępność i cena

Mysz Signature M650, dostępna jest w kolorach białym, grafitowym i różowym, współpracuje z systemami operacyjnymi Windows, macOS, Linux, Chrome OS, iPadOS i Android. Zapewnia błyskawiczne połączenie przez Bluetooth Low Energy lub odbiornik Logi Bolt USB.

W sprzedaży pojawi się 11.01.2022. Cena – 199 zł.

Więcej o myszy M650 na stronie producenta

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Maciek Winiarski

  SilentTouch to super sprawa, szczególnie jak ktoś pracuje bez słuchawek. Chętnie bym zobaczył coś podobnego w następcy Magic Mouse. Ogólnie mysz wygląda fajnie, cena też jest rozsądna. Szkoda tylko, że następna duża wersja softu od Logi będzie tak bardzo bez sensu ze względu na zastosowanie Electrona.

 2. Bolt

  Czy ktoś może mi wytłumaczyć jaka jest różnica pomiędzy USB Bolt i Unifying? Jaka jest wyższość jednego nad drugim?

  • Paweł Nyczaj

   Zdaje się, że Bolt ma lepsze szyfrowanie, co ma znaczenie w przypadku klawiatur

   • Unifying

    Możliwe. Jednak czy nie dało się zrobić aktualizacji software Unifying / klawiatur. Wprowadzenie nowego nadajnika, który nie jest kompatybilny wstecz jest strasznie słabe. Strasznie mnie to odrzuca od MX Keys Mini. Co śmieszniejsze na ich stronie podawany jest jako combo MX Keys Mini + MX Anywhere 3, które mają różne odbiorniki.