^

Przecenione aplikacje na WinterFest 2021

Przemysław Marczyński

21 grudnia 2021

To już tradycja, że pod koniec roku na WinterFest można kupić w dobrych cenach ciekawe aplikacje. W tegorocznej edycji ceny spadają o 25%. Promocje szczególnie spodobają się twórcom tekstów, bo znajdziemy tu kilka programów pomagających w pisaniu książek i tekstów. Fani produktywności również znajdą coś dla siebie.

Fajne edytory tekstu

Co by ni mówić, oferta na aplikacje od pisania jest w tym roku bardzo ciekawa. Zacznę od kultowego Scrivener’a, który dla wielu autorów jest synonimem idealnej aplikacji do pisania książek. Mellel czy Nisus Writer Pro, a może Marked to równie ciekawe tytułu, które warto rozważyć przy wyborze programu do tworzenia tekstów.

Coś do produktywności

Z miejsca polecam Wam zestaw wtyczkę do aplikacji Mail. SmallCubed Mail Suite wydobędzie skrywany potencjał z naszej aplikacji do poczty e-mail. I dla ani jedna z najlepszych aplikacji, jaka jest na macOS – DEVONthink 3. Program może służyć jednakowo jako edytor tekstu, a także centrum wszelkich notatek, gromadzenia treści, zbierania danych. Wyjątkowe narzędzie. Natomiast TextExpander pomoże w szybkim pisaniu.

Wejdźcie na stronę WinterFest i przewertujcie zawartość. Z pewnością coś dla siebie znajdziecie.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy