^

The Applaudables – paczka z aplikacjami dla macOS

Przemysław Marczyński

6 grudnia 2021

Szukając promocji na programy dla macOS, zapraszam Was do odwiedzenia strony projektu The Applaudables. Znajdziecie tam 12 programów, które będą Was kosztować połowę swojej ceny.

Nawet 78% taniej

Z promocji The Applaudables możecie skorzystać na dwa sposoby. Kupując jedną lib więcej aplikacji w z rabatem -50%. Jeśli zdecydujecie się kupić całą paczkę programów, wówczas zgarniacie rabat sięgający nawet -78%. Kosz kompletnego zestawu aplikacji to 75 dolarów.

Co w pakiecie z aplikacjami?

Zacząłem od ważnego tematu – pieniędzy. Ważniejsze jest, co znajdziemy w tym zestawie 12. programów. Przez moje ręce przeszło przynajmniej sześć aplikacji i każda z nich była ciekawą propozycją. DaisyDisk używam do dziś, gdy chcę sprawdzić, dlaczego mam zbyt mało miejsca na dysku. Unclutter pozwoli na szybkie tworzenie notatek i przechowywanie plików (koniecznie sprawdźcie jak to działa). Squash 3 błyskawicznie zmniejszy wielkość obrazków, a TextSoap 9 przyda się podczas pracy z tekstami. Jeśli Finder jest dla Ciebie zbyt prosty, bierz Path Finder 10, rozbudowany menedżer plików.

Wspomniałem tu o kilku programach z całej paczki, które w mojej ocenie warte są szczególnej uwagi i których sam używałem z powodzeniem na macOS. Więcej informacji o promocji znajdziecie na stronie The Applaudables.

Promocja trwa do 14.12.2021.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy