^
Yale zamke HomeKit

Pół roku z inteligentnym zamkiem HomeKit

Przemysław Marczyński

7 listopada 2021

Minęło już 6 miesięcy jak mam zainstalowany w drzwiach zamek Yale Linus Smart Lock. W najnowszym materiale wideo dziele się z Wami moimi wrażeniami po tak długim zasie użytkowania. Co mi się podoba w tym sprzęcie oraz jaki jego element wymaga poprawy.

Akcesoria do zamka

yale-zegarek

W ostatnich miesiącach w moim mieszkaniu nie tylko zagościł zamek Yale. Miałem możliwość przetestować, jak Linus Smart Lock współpracuje z mostkiem pozwalającym zdalnie kontrolować ryglowanie, panel z przyciskami do wprowadzania kodu oraz wkładkę. O tych trzech elementach opowiadam w nowym materiale wideo.

yale-wkladka

Smart oświetlenie

Z faktu, że Yale Linus Smart Lock współpracuje z oświetlenie Philips Hue, tutaj również wspominam, jak korzystam z tego rozwiązania. Nie ukrywam też, że HomeKit’owe oświetlenie Philipsa stało się nieodzownym towarzyszem domowego oświetlenia.

Zapraszam na nasz kanał YouTube i do spotkania z Yale Linus Smart Lock.

Oficjalna strona Yale Linus Smart Lock

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Jaro

  Przemek literkę zjadłeś 🙂 „po tak długim zasie”

  • Ano

   A Ty się nie powinien nazywać Jaroś bo do Jarosława to zjadłeś pięć liter?

 2. ano

  wszytko wygląda fajnie ale jest zbyt niebezpieczne. loguje się do chmury, dostęp mam z dowolnego miejsca na świecie. dane o otwarciach są w logach.

  No niby to Apple, szyfrowanie i najwyższy stopień bezpieczeństwa i inne takie ble ble ble bla bla bla. Faktem jest, że możliwości administratora obsługującego taką chmurę są przeogromne bez wchodzenia w szczegóły. A potem delikwent się dziwi, że długo czeka na reakcje zamka.