^
Meross lampka HomeKit

Zgodna z HomeKit lampa biurkowa Meross już dostępna

Jaromir Kopp

2 lipca 2021

BLACK FRIDEY! Cena za lampę biurkową zgodną z HomeKit jedynie 157 zł!

Meross oferuje wiele akcesoriów smart home i coraz więcej z nich jest zgodna z HomeKit. Teraz w ofercie firmy bez większego szumu pojawiła się bardzo gustowna lampka biurkowa w przystępnej cenie i też zgodna z HomeKit.

Regulacja jasności i temperatury barwnej. Zgodna z HomeKit

Lampa ma postać spłaszczonego ramienia z dwoma przegubami. Wyposażona jest w dwa zestawy po 27 LED świecących w ciepłej i zimnej bieli. Pozwala to na regulowanie temperatury barwnej w zakresie od 2800 K do 6000 K.

Maksymalna moc pobierana przez LEDy to 10 W, czyli jak na lampę biurkową całkiem sporo. Oczywiście można ją ściemnić. Wysokość lampy z ramieniem pod kątem prostym, to około 39 cm, ramie ma długość około 40 cm.

Meross lampka HomeKit i Siri

Konstrukcja pozwala na wyprostowanie ramienia z LEDami i oświetlanie pomieszczenia. Jasnością i temperaturą barwną można sterować oczywiście przez HomeKit, ale i dotykowymi przyciskami fizycznymi. Do tego lampa ma wbudowany system harmonogramów.

Meross lampka HomeKit elastyczność

Lampa jak większość produktów Meross wymaga sieci Wi-Fi w paśmie 2,4 GHz.

W Polsce lampa biurkowa HomeKit Meross dostępna jest w całkiem atrakcyjnej cenie 202 zł (w USA 65$).

Inne produkty Meross zgodne z HomeKit

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Henku

    „Lampa jak większość produktów Meross wymaga sieci Wi-Fi w paśmie 2,4 GHz.”

    Hej, dzięki za wpis. Czy to znaczy, że będąc w danej chwili na 5 GHz nie będę mógł nią sterować z poziomu aplikacja producenta i/lub aplikacji apple home? Pozdrawiam

    • Jaromir Kopp

      Nie, jeżeli router (Access point) działa jednocześnie w obu zakresach, a 95% tak ma.