^
Ted Lasso

Coś dla fanów Teda Lasso! Zwiastun i gadgety

Jaromir Kopp

21 czerwca 2021

Nie możesz się doczekać drugiego sezonu Teda Lasso, to mamy dla Ciebie kilka wiadomości, które mogą trochę umilić oczekiwanie. Serial zdobył kolejną nagrodę i na tym nie koniec.

Ruszyła sprzedaż gadgetów 

Ted Lasso to produkcja Apple, która jako pierwsza doczekała się oficjalnych gadgetów. Można kupić personalizowane koszulki zawodnika, bluzy, szklanki, kubki i mnóstwo innych gadgetów związanych z filmem, aż po nalepki. Naprawdę jest w czym wybierać. Niestety jest pewien duży problem. Sklep WB (Warner Bros), w którym oferowane są gadgety związane z serialem Ted Lasso, nie wysyła do Polski. W zasadzie nie wysyła nigdzie poza USA.

Możecie przejrzeć ofertę oficjalnych gadgetów w sklepie WB.

Jednak jeżeli chcecie coś kupić z wysyłką do Polski, to bardzo skromną ofertę znajdziecie w Amazonie: Ted Lasso. W zasadzie wart uwagi jest kocyk, który chyba i tak nie jest do końca „legalny”.

Nowy zwiastun sezony drugiego

Scenarzysta Brett Goldstein opublikował na swoim koncie w serwisie Twitter nowy zwiastun drugiego sezonu Teda Lasso. Warto obejrzeć, choć to tylko wzmacnia apetyt na kolejne odcinki.

Fajny, prawda?

Ted Lasso zdobywa nagrodę Peabody „radykalny optymizm”

Bardzo trafne określenie. Ted Lasso wręcz atakuje optymizmem, ale takie ataki są teraz bardzo pożądane.

Ta raczej brzydka amerykańska opowieść o wyrzuceniu ryby z wody […] oferuje uroczą dawkę radykalnego optymizmu, z równie ujmującym Jasonem Sudeikisem w roli Teda Lasso. […] Za zaoferowanie idealnej przeciwwagi dla trwałej dominacji toksycznej męskości, zarówno na ekranie, jak i poza nim, w chwili, gdy naród naprawdę potrzebuje inspirujących wzorców dobroci, Ted Lasso zdobywa Peabody.

Tak napisali organizatorzy nagród Peabody w oświadczeniu o jej przyznaniu właśnie temu serialowi. Jason Sudeikis odpowiedział:

Bardzo dziękuję za ten zaszczyt, to naprawdę, naprawdę niesamowite. […] Pochlebia nam to, od każdego ze scenarzystów i producentów po wszystkich w biurze produkcyjnym, redakcji i postprodukcji, obsady i załogi. Wszystkich w Apple, Warner Brothers, Doozer.

Ted Lasso to naprawdę mój ulubiony serial. Cieszę się, że Jason Sudeikis wycofał się z twierdzenia, że przygoda z Tedem lasso zakończy się po 3 sezonie. Trzeci sezon mamy pewny i pozostają nadzieje na czwarty.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy