^
iOS 12.1 i watchOS 5.1 bardzo enigmatyczne bety z tropem do nowych iPadów

tvOS, watchOS: lista urządzeń na których systemy zadziałają

Jaromir Kopp

7 czerwca 2021

Czy Twój zegarek zadziała z nowym watchOS 8? A Apple TV? Mamy dobre wieści!

tvOS 15

Apple nadal sprzedaje „starą” Apple TV HD (gen. 4), więc nowy system musi na niej działać i będzie działał. Niestety, tak jak poprzednio ma on swoje ograniczenia. Znacznie lepiej sytuacja wygląda na obu Apple TV 4k.

watchOS 8

Choć watchOS 7 sprawia spore problemy na Apple Watch s3, ze względu na znikomą ilość pamięci flash w modelach bez modemu, to Apple zdecydował się wydać watchOS 8 również na ten model. Zresztą nadal jest on w sprzedaży.

Dodatkowo watchOS 8 zadziała rownież na Apple Watch s4, Apple Watch s5, Apple Watch s6 i Apple Watch SE.

Jednak część funkcji nadchodzących systemów jest zarezerwowana dla nowszych urządzeń, ale do tego zdołaliśmy już przywyknąć. 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy