^
AirTag na pudełku, otwarty

AirTag… w końcu wyjmujemy z pudełka!

Jaromir Kopp

19 maja 2021

Jak wiecie, Apple bardzo chciał przetestować moją cierpliwość. Do tego stopnia, że zamiast 4 szt. AirTagów za 549 zł u Apple, kupiłem 4 za 481 zł na Amazonie. Kto śledzi nasze promocje i miał refleks, też mógł z tej okazji skorzystać. Dziś przyszły pierwsze 3 sztuki od Amazona.

AirTag: rozpakowanie

Ponieważ tak długo się naczekałem na moje pierwsze lokalizatory od Apple, choć piszemy o nich już od prawie dwóch lat, to nie daruję sobie uraczyć Was filmem z „unboxingu” przygotowanym razem z Przemkiem.

Jak widać, opakowanie jest przemyślane, a samo otwieranie pokrywy AirTaga wcale nie jest takie proste, jak niektórzy straszyli i wymaga pewnej wprawy i siły.

Niebawem zamieścimy więcej informacji o użytkowaniu AirTaga z iPhone’ami bez U1 oraz o etui do AirTagów w wersjach „na ubogo” i „na bogato”.

Przypomnę, że w czerwcu mam otrzymać już zamówionego konkurenta AirTaga, czyli Chipolo One Spot. Będziemy porównywać.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy