^

Darmowy eBook – 75 wyjątkowych aplikacji na iOS

Od czego zacząć swoją przygodę z iOS? Jakie programy zainstalować w pierwszej kolejności? Które z aplikacji do zdjęć i poprawy produktywności są warte wyjątkowej uwagi? Na te pytania odpowiadamy w przygotowanym dla Was eBooku – „75 najlepszych aplikacji na iOS”.

Ebook o najciekawszych aplikacjach na iOS

Tworząc tego eBooka, chcieliśmy ułatwić Wam odszukanie najciekawszych programów na iOS. App Store pełen jest wyjątkowych produkcji. Nie ustrzegł się jednak przed programami wątpliwej jakości. Przefiltrowaliśmy za Was sklep Apple i stworzyliśmy listę aplikacji wartych szczególnej uwagi. Wiele z tych tytułów używamy sami lub testowaliśmy na Mój Mac. I właśnie tymi programami dzielimy się w tym eBooku.

85 stron o aplikacjach na iOS

Na 85 stronach zgromadziliśmy najciekawsze aplikacje na iOS. Żeby łatwiej odszukać interesujące Was programy umieściliśmy je w 6. rozdziałach:
– Produktywność
– Narzędzia
– Muzyka / Podcasty / Dźwięk
– Foto / Wideo / Grafika
– Finanse
– Zdrowie
Każdy opis aplikacji zawiera zrzut ekranu aby móc łatwo ocenić, czy sam interfejs aplikacji przypadnie Wam do gustu. Programy zawierają także link kierujący bezpośrednio do App Store.

Darmowy eBook o programach na iPhone’a

eBook udostępniamy za darmo dla naszych Czytelników. Jeśli jesteś zarejestrowany w naszym Newsletterze to eBook już jest na Twojej skrzynce e-mail. Możesz również skorzystać z poniższego formularza i pobrać eBooka za darmo.
Staraliśmy się aby ta publikacja ułatwiła Wam przygodę z iOS. Mam nadzieję, że nam się udało 🙂

Strona eBooka„Aplikacje dla Twojego iPhone’a”

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

 1. sobi

  Wydaje mi się, że Things nie jest bezpłatna (niestety bo to bardzo ładna i dopracowana appka… albo stety, bo dzięki temu jest dopracowana).

  Odpowiedz
  • Przemysław Marczyński

   Masz rację. We wszystkim. Też kupiłem Things bo zdecydowanie wart jest pieniążków i wiem, że dzięki temu program po kilku już latach nadal jest rozwijany.

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *