^
Nowe kolory etui dla iPhone'ów 12

Nowe wiosenne kolory etui dla iPhone’ów

Jaromir Kopp

13 kwietnia 2021

Śledząc wątki np. na grupie użytkowników Apple Watch, można dojść do wrażenia, że najważniejsze jest dobranie odpowiedniego koloru paska do koperty zegarka, karnacji skóry i usposobienia. Podobnie zaczyna być i z iPhone’ami, a Apple stara się sprostać nowym wymaganiom. Pal diabli, procesor, aparat i ekran. Kolor ma znaczenie.

Idzie wiosna, choć tego po aurze nie widać

Apple od jakiegoś czasu zwykł wraz ze zmianą niektórych pór roku dodawać nowe kolory lub wzory pasków do Apple Watch. Wygląda na to, że podobnie zaczyna się dziać z firmowymi obudowami dla iPhone’ów.

Choć już teraz Apple dostarcza całkiem spory zestaw kolorów, to wygląda na to, że niebawem go rozszerzy. W sieci pojawiło się zdjęcie etui dla iPhone’ów 12 (Pro) w kilku nowych kolorach.

O ile skrajne wydają się już być w ofercie lub różnią się niuansami, które dostrzec mogą tylko kobiety, to dwa środkowe są na pewno nowe i bardzo pasują do spóźniającej się wiosny.

Czy któryś z nich trafia w Wasze gusty?  

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy