^
Wybrzeże moskitów

Zwiastuny „Wybrzeża moskitów” zapowiadają niezłą akcję

Jaromir Kopp

7 kwietnia 2021

W aplikacji TV pojawiły się dwa zwiastuny serialu akcji, którego premiera jest zaplanowana na 30 kwietnia. Zapowiada się emocjonująca i pełna akcji przygoda w lubianej przez autorów i widzów konwencji „ściganego” tym razem rozszerzonej na całą rodzinę.

Wybrzeże moskitów 30 kwietnia

Serial składa się z siedmiu odcinków. W rolach głównych występują: Justin Theroux jako Allie Fox, Melissa George jako Margot Fox, Logan Polish jako Dina Fox, Gabriel Bateman jako Charlie Fox.

Serial zaadaptowany na podstawie bestsellerowej powieści, „Wybrzeże Moskitów” to trzymająca w napięciu przygoda i wielowarstwowy dramat, śledzący niebezpieczną podróż radykalnego idealisty i genialnego wynalazcy, Allie Foxa (Justin Theroux), który przenosi swoją rodzinę do Meksyku, gdy nagle okazuje się, że ucieka przed rządem USA.

Koniecznie zobaczcie zwiastuny w aplikacji TV (są z polskimi napisami).  

„Rozwiązanie”

„Problem”

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy