^

Ulysses 22 aktualizacja

Tomasz Wołkowski

26 marca 2021

Ulysses to jeden z najbardziej lubianych programów do pisania. Aplikacja jest do pobrania za darmo w App Store, jednak za jej używanie należy zapłacić abonament w wysokości 5,99 Euro za miesiąc. Można również opłacać abonament Setapp, gdyż w pakiecie otrzymamy właśnie między innymi Ulysses’a.

Update do wersji 22

Twórcy programu cały czas go rozwijają. Wraz z najnowszą wersją zobaczymy ulepszenia przede wszystkim dla bloggerów. Z tego też powodu, uaktualnienie to zostało „opatrzone” hasłem „Lepiej bloggować z Ulyssesem”. W nowej wersji programu funkcje publikacji zostały w sposób znaczący ulepszone. Użytkownicy otrzymują nową opcję zwaną Micro.blog. Również WordPress został zoptymalizowany.

Co jeszcze nowego w Ulysses 22?

Nowości dotyczą nie tylko publikacji. Również jeśli chodzi o sam proces pisania mamy parę ulepszeń. Od teraz możemy np dopasować kolor ikon grupowych. Tytuły, podtytuły i nagłówki w końcu odpowiadają wielkością swoim funkcjom.

Aby pokazać Wam bliżej te nowości polecam krótki tutorial.

Oficjalna strona aplikacji Ulyssesulysses.app

Źródło: appgefahren

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Krzysztof

    Płacić abonament za edytor tekstu? Bez sensu….

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *