^
promocja-sci-fi-apple-mojmac

Filmy Sci-Fi za 25 złotych w 4K

Przemysław Marczyński

19 marca 2021

W sklepie Apple można dziś kupić mocne tytuły filmowe Sci-Fi. Jeśli lubisz produkcje tego gatunku, to koniecznie sprawdź jakie produkcje znajdują się w strefie niskich cen. Za 25 złotych (lub taniej) można kupić chyba najlepsze filmy opowiadające historię z przyszłości i spotkania z obcymi.

Najlepsze filmy Sci-Fi

Wśród filmów, które zostały wybrane do promocji, znajdziemy kultowe tytuły. Nie da się inaczej powiedzieć o pierwszej części Matrix’a czy Obcym (wszystkie części w promocji). Kto nie widział Blade Runner 2049, to jest wyjątkowa okazja nadrobić to duże niedopatrzenie. Mimo mi, że będzie można nabyć również mój ulubiony tytuł z serii Gwiezdnych Wojen – Historię. Łotr 1 został również przeceniony, ale jako jedyny nie jest w 4K (nie mogłem jednak oprzeć się umieszczeniu go w zestawieniu). Dodajmy do tego nowego Terminatora, Prometeusza czy Marsjanina. Robi się nam niezły zestaw.

Filmy w 4K

Coraz więcej tytułów pojawia się w wysokiej rozdzielczości w sklepie Apple. Spora część filmów ma również fajną jakość dźwięku Dolby Vision i Atmos.

Najfajniejsze przecenione filmy Sci-Fi

Poniżej znajdziecie moją prywatną listę najfajniejszych filmów, jakie znajdziecie w promocji. Miłego oglądania.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Sarkada

    Hmm.. 39,99 za Mad Max i Fantastyczne zwierzęta to cena regularna czy obniżona?