^

Pixelmator Pro za darmo!

Tomasz Wołkowski

8 marca 2021

Pixelmator to od dawna mocny konkurent Photoshopa na rynku programów od obróbki zdjęć. Jego cena w App Store to 189,99 zł. Nie dla każdego taki wydatek jest uzasadniony, gdy potrzebuje aplikacji tego typu sporadycznie. Jednak mam dla Was bardzo dobrą wiadomość. MacLife pozwala nam dzisiaj na darmowe pobranie programu. 

Pixelmator Pro za darmo, pod pewnymi warunkami

Ale od początku. Najpierw udajemy się na stronę Falkemedia. 

Aby zacząć pobieranie musimy kliknąć „Jetzt gratis laden”.

Przerzuci nas to na sam dół gdzie musimy podać adres e-mail.

Po podaniu naszego adresu otrzymamy maila z prośbą o potwierdzenie.

Klikamy przycisk „Jetzt aktivieren” i przechodzimy do następnego etapu, etapu pobierania. Na tej stronie musimy zejść na sam dół gdzie ukaże nam się taki oto obrazek.

 

Plik waży ok 320 MB.

O co chodzi z tym darmowym prezentem?

No właśnie. Jak to zwykle w życiu to bywa, jest pewien haczyk. Otrzymujemy program w wersji 2.0.x i takim on już pozostanie. Oznacza to, że pobrany przez Was program jest oznaczony wersją demo, mimo, że jest w pełni funkcjonalny.

Dlaczego więc „demo”? Powód jest jeden. Tak jak napisałem program ten pozostanie takim jakim jest, jego „demowość” polega na tym, że aby go w przyszłości zaktualizować i móc korzystać z nowych funkcji, będziemy musieli wykupić pełną wersję.

Jednak uważam, iż dla kogoś kto nie chce wydawać od razu dużej ilości pieniędzy lub któremu wystarczają w zupełności narzędzia w obecnej wersji programu, propozycja ta jest super okazją. Tym bardziej, że Pixelmator Pro 2.0.x. jest zgodny z procesorami M1.

Źródło: MacLife

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (13)
L

13 komentarzy

 1. Tomasz

  Hmm… mail nie przychodzi.

  • Tomasz Wołkowski

   Nie wiem, może w spamie wylądował? Ja przeszedłem cały proces. Mail przyszedł (screen w artykule z maila, który do mnie przyszedł). Spróbuj ponownie.

 2. Tomasz

  Spam pusty, spróbowałem z innym adresem ale nie pomogło…

  • Mariusz

   Mam tak samo. Koło południa zarejestrowałem się i nic, mail nie dotarł.

   • Artystka

    Czy po instalacji macie po prawo kilka plików demo jak w artykule? Ja nie mam. A wszystko zrobiłam jak w artykule. Czy można zmienić język?

  • JW

   Również miałem taki efekt na poczcie z wp.pl, ale na szczęście z gmail przeszło bez problemu

 3. Tomasz

  Z jakiego adresu przyszedł mail. Może dodam do kontaktów sobie.

 4. Tomasz Wołkowski

  Koniecznie spróbujcie jutro rano, może to tylko chwilowe. Może jakiś problem z serwerem….Przykro mi, że macie problem, do niedawna wszystko funkcjonowało jak należy.

 5. Black

  Dzięki wszystko przebiegło prawidłowo jak w opisie.

 6. jaro

  Witam. Nie działa na 10.13.6

 7. sfinks

  Ale super akcja!

  p.s. do mnie mail dotarł bez przeszkód zaraz po rejestracji

 8. Mariusz

  Po zmianie adresu mail faktycznie udało się, można pobrać

 9. Z

  Tylko na maki, czy na iPadzie też się da zastosować?