^
Customizacja Safari - Jaromir na lotni

Apple radzi: jak upiększyć Safari

Jaromir Kopp

16 lutego 2021

Podczas WWDC w zeszłym roku, spory fragment prezentacji zajął pokaz możliwości dostosowywania Safari, a zwłaszcza wyglądu tej przeglądarki, do swoich upodobań. Ja trochę ziewałem podczas tego fragmentu, dlatego krótsza wersja poradnika przypadła mi do gustu.

Jak dostosować stronę startową Safari na komputerze Mac – Wsparcie Apple

Tak zatytułowany film pojawił się na kanale Apple Support w serwisie YouTube. Pokazuje on jak wybrać wygląd strony startowej Safari lub umieścić tam swoje zdjęcie.

Miła rzecz, ale jak często tak naprawdę widzicie stronę startową? Bo u mnie zdarza się to sporadycznie, co jednak nie powstrzymało mnie przed umieszczeniem wybranego zdjęcia.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy