^
Jak zrobić oszałamiające zdjęcia kwiatów za pomocą iPhone 12 Pro

Jak zrobić oszałamiające zdjęcia kwiatów za pomocą  iPhone 12 Pro

Jaromir Kopp

12 lutego 2021

Apple zamieścił opis, jak za pomocą iPhone 12 Pro robić niesamowite zdjęcia kwiatów. Jak wiecie, Apple kładzie bardzo duży nacisk na zdolności fotograficzno-filmowe iPhone’ów, które rzeczywiście są niesamowite. Jednak trzeba umieć to wykorzystać.

Nathan Underwood zdradza, jak robić piękne zdjęcia kwiatów

Robienie pięknych, profesjonalnej jakości zdjęć kwiatów jest teraz jeszcze łatwiejsze dzięki iPhone’owi 12 Pro i iPhone’owi 12 Pro Max. Nathan Underwood z Tulipiny, jednego z wiodących na świecie studiów projektowania florystycznego, twierdzi, że zaawansowane systemy aparatów w modelach iPhone’a 12 Pro pomogły mu wydobyć pełnię blasku z fotografii florystycznej.

Tyle tytułem wstępu od Apple. Dalej firma jeszcze przypomina technologie dzięki, którym iPhone’y 12 Pro robią tak wspaniale zdjęcia i filmy. Zaraz potem artykuł na stornie Apple w dziale newsroom wymienia już konkretne porady Underwooda. Zaczyna się od przygotowania miejsca i oświetlenia, później Underwood przechodzi do kadrowania, używania trybów portretowych, edycji w systemowej aplikacji Zdjęcia oraz zalet Apple ProRAW.

Więcej możecie przeczytać sami na stronie: How to capture stunning floral photos with iPhone 12 Pro models (po angielsku). Gdyby zaszła potrzeba, to tłumacz np. DeepL dobrze sobie z tym tekstem poradzi.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Dziękuję

    Dziękuję informację o tym artykule.

    DeepL – jest po prostu świetny. Przeczytałem o nim jakiś czas temu, i dosyć często używam. Zdecydowanie mogę polecić.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *