^
For All Mankind

For All Mankind, Apple zdradza więcej informacji o drugim sezonie

Jaromir Kopp

11 lutego 2021

Jeden z najciekawszych seriali Apple TV+, już w przyszłym tygodniu doczeka się premiery pierwszego odcinka sezonu drugiego. Ten fantastyczno-naukowy dramat rozgrywający się w alternatywnej przyszłości cieszył się ogromnym uznaniem widzów, którzy nie mogą doczekać się kontynuacji. Zapraszamy do świata, w którym sowieci pierwsi zdobyli księżyc.

For All Mankind sezon II

Debiut drugiego sezonu odbędzie się już 19 lutego 2021, czyli tradycyjnie w piątek.

Sezon drugi kosmicznego dramatu rozpoczyna się dekadę później, w 1983 roku. Jest to szczyt zimnej wojny, a napięcia między Stanami Zjednoczonymi a ZSRR sięgają zenitu. Ronald Reagan jest prezydentem, a większe ambicje nauki i eksploracji kosmosu są zagrożone roztrwonieniem, gdy USA i Sowieci idą łeb w łeb, w rywalizacji o kontrolę nad miejscami bogatymi w zasoby na Księżycu. Departament Obrony przeniósł się do Mission Control, a militaryzacja NASA staje się centralnym elementem historii kilku bohaterów: niektórzy walczą z tym, niektórzy wykorzystują to jako okazję do realizacji własnych interesów, a niektórzy znajdują się na centrum konfliktu, który może doprowadzić do wojny nuklearnej.

Tak Apple opisuje historie opowiadaną w sezonie drugim For All Mankind. Więcej apetytu na przyszło-piątkową  premierę możecie nabrać po obejrzeniu „Pierwsze spojrzenie na sezon drugi” oraz zwiastuna.

Zwiastun sezonu drugiego:

Jak apetyty? 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (7)
L

7 komentarzy

 1. Kot Schroedingera

  Jestem zdruzgotany czytając tutaj takie entuzjastyczne słowa na temat tej feministycznej telenoweli.

  • Jaromir Kopp

   W dodatku promującej LGBT!
   Kotku nie poskakuj, bo w końcy ktoś otworzy to pudełko, a wtedy sam wiesz.

   • Kot Schroedingera

    Zupełnie nie wiem. Czy to próba zniechęcenia mnie do wyrażania swoich opinii, do komentowania artykułów? Czyżbym miał zamieszczać jedynie pozytywne komentarze, w których w 100%, a może i więcej, zgadzam się z autorem?

  • Parytety

   Ja to się zastanawiam dlaczego nie ma w https://www.apple.com/leadership/ więcej kobiet / „people of color”. Oczywiście w reklamach i prezentacjach produktów wygląda to już znacznie „lepiej” i zgodnie z pchaną narracją, no ale w zarządzie – nieładnie Apple. Gdzie parytety!?

   A co do tego serialu to się w stu-procentach zgadzam. TV+ to propaganda jakiej mało. Chyba tylko Netflix jest bardziej „postępowy”.

   Polecam Ci zobaczyć pierwszy odcinek „Dziwnych historii” – tam wzmianka a bracie geju jest tak wymuszona i sztuczna, że aż śmieszna.

   Jedyna rzecz jaką się da oglądać to „Podróż przez Ameryki”.

   • Jaromir Kopp

    A Snoopy? Co ze Snoopim?

    • Charlie Brown

     Snoopy ma szanse przetrwać, tylko jeśli stanie się niebinarny.

    • Było sobie życie

     Nie wiem. Syn jest teraz na fali „Było sobie życie”, a wcześniej był Psi Patrol.