^
Krztałt nowych słuchawek AirPods Pro 2

Apple zdradza kształt nowych AirPods Pro 2?

Jaromir Kopp

1 lutego 2021

Plotki o tym, że niebawem doczekamy się nowej wersji AirPods Pro, narastają. Większość „informatorów” twierdzi, że zmienią one kształt. I mają rację. Oto dowody na nowy wzór AirPods Pro 2!

Narzędzie do testowania słuchawek AirPods Pro

W serwisach Apple pojawiły się nowe przyrządy do testowania słuchawek AirPods Pro. I nie byłoby w nich nic dziwnego, gdyby nie dodatkowe otwory i wycięcia, które nie pasują do obecnych modeli. Wyraźnie widać, że przyrząd został opracowany do testowania dwóch rodzajów słuchawek. Jedne są nam już znane, drugich jeszcze nie ma.

Co się zmieni w AirPods Pro 2?

Niestety forma w urządzeniu testującym nie zdradza całego kształtu słuchawek. Jednak widać dwie duże zmiany.

Pałąk nie będzie okrągły, a spłaszczony – owalny w sumie o wyraźnie mniejszej objętości, ale zbliżonej długości.

Narzędzie do testowania słuchawek AirPods Pro B
Na czerwono zaznaczono miejsce gdzie wchodzą obecne AirPods Pro

Kształt słuchawki też ulegnie zmianie. Wygląda na to, że pojawi się na nich jakiś nieznany obecnie element. W formie przyrządu wydać wyraźne cylindryczne wycięcie, które znajduje się w tylnej części słuchawki wystającej poza ucho.

Niestety możemy jedynie snuć domysły, jakie będzie jego zadanie. Jednym z pomysłów jest miejsce na cewkę pozwalająca na ładowanie słuchawki leżącej na iPhone. Inny pomysł to wygodniejsze umieszczenie przycisków ewentualnych sterujących. Kolejny pomysł to większa bateria.

Tak czy siak, widać, że na słuchawki AirPods Pro 2 zbyt długo czekać nie będziemy, a zmiany zewnętrzne w ich wyglądzie będą znaczne i sugerują spore zmiany właściwości.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy