^

Tweetboot 6 dla iOS i iPadOS

Tomasz Wołkowski

27 stycznia 2021

Ukazała się nowa wersja znanego i lubianego klienta Twittera. Tweetboot w wersji 6 przynosi wiele zmian, ale również, niestety, nie rozwiązuje starych problemów.

Zmiany w Tweetboocie 6?

Co nowego znajdziemy w szóstce? Na pewno wsparcie dla najnowszego API, co przydaje się np przy sondażach.

Odświeżono wygląd aplikacji. Teraz znajdziemy 4 tematy jasne i 5 ciemnych. Nadal jednak nie ma powiadomień o nowych obserwujących czy polubieniach.      

Niestety problem stanowi największa nowość, którą otrzymaliśmy wraz z wersją 6. Twórcy aplikacji zadecydowali o zmianie modelu sprzedażowego. Od tej chwili Tweetboot będzie dostępny tylko w wersji abonamentowej. Możemy wybrać między abonamentem rocznym w kwocie 28,99 zł lub miesięcznym w wysokości 4,99 zł. Zaznaczam raz jeszcze, że mówimy tutaj o wersji dla iOS. Nie wiadomo co twórcy aplikacji szykują dla wersji macOS.

Jak dla mnie zmiana ta odbije się niekorzystnie na pozycji firmy. A co Wy sądzicie o tym abonamencie?

 

Źródło: appgefahren

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. GK

  Powinni w 6 zostawić możliwości 5, a za dodatkowe opcje pobierać opłatę. W tej chwili na najnowszej wersji bez abonamentu nie można nawet zrobić retweet, dać like czy odpowiedzieć….

  Odpowiedz
 2. Sławek

  Co to jest 28 zł???!! Czteropak. Śmieszny koszt.

  Odpowiedz
 3. Artur

  Kupiłem, zapłaciłem roczna opłatę. Z jednej strony jestem zdecydowanym przeciwnikiem abonamentów z drugiej strony opłata za rok jest na poziomie zadowolenia obu stron.

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *